2733
2734
عنوان

اشتباه کردم طلا فروختم واسه خرید خونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 38 پست

حالا عید سال دیگه  ۱۴۰۴میشه گرمی ۵ تومن شک نکن ، منم پارسال گرمی ۲۳۰۰ بود خریدم تقریبا ۴۰ گرم الان شده ۳۸۰۰ منتظرم بیاد رو ۳۵۰۰ برم بازم بخرم عید میشه ۵ تومن

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیشرفت خونه و زمین خیلی بیشتز ار طلاس اصلا ناراحت نباش... مامان من بیچاره 210 گرم طلاش دزد برد ... ب ...

دقیقا منم هر جا میرم همه چشمشون رو طلای زیاد کنه خودمم یکم ترسیدم خدای نکرده خفتم نکنن

خب بازار مسکن متاسفانه توی رکود هست 

کی از رکود در میاد این شانسه من دارم طلا دارم مسکن پیشرفت میکنه مسکن میخرم طلا میره بالا

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
2731
چحوری اینهمه طلا جم کردی؟

ریز ریز طی 11 سال

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
کی از رکود در میاد این شانسه من دارم طلا دارم مسکن پیشرفت میکنه مسکن میخرم طلا میره بالا

بله متاسفانه ماهم از این مشکلات برامون پیش اومده ما طلا گرمی ۱۰۰فروختیم برای خرید زمین ولی زمین بعد از ۳سال هیچ تغییر نکرد 

کاربر آقا
2738

ببین ریسک نگهداری طلا خیلی بالاست. هر لحظه امکانش هست از دستت بره. اما خونه مادام العمر سرجاش هست و هیچ ریسکی نداره. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غصه نداره ک  خونه مگه نیازت نبود؟  در هر صورت اشتباه نکردی

نه نیازم نبود اصلا دیدم طلا گیشرفتش زیاد نیست گفتم خونه بهتره تا فروختم خونه رفت تو رکود طلا چند برابر رشد کرد سر همسن ناراحتم انگار کاینات فقط منتظر بودن من بفروشم

بله متاسفانه ماهم از این مشکلات برامون پیش اومده ما طلا گرمی ۱۰۰فروختیم برای خرید زمین ولی زمین بعد ...

پس بهترین سرمایه گزاری طلاست. از این به بعد فقط طلا نگه داریم واسه هیچی نفروشیم

چقذر خوب آفریین واقعا

چه فایده به باد دادم همشو که

آره بابا بخدا برای طلا آدمم میکشن همین خونه هم به کسی نگو تا نفهمیدن 

گفتم به همکارام که خونه به نامم خورده چند میلیارده همه تعجب کردند یکیشون از بس بدبخت یه حرف زشت زد که چون می‌ترسی شوهرت زن بگیره به نام خودت زدی؟فکز کن چقدر حسود به کسی که همسن دخترته اینجوری بگی مگه من چند سالمه شوهرم همچین کاری بکنه تازه ازدواج کردیم واقعا فهمیدم مردم حسود و چشم تنگ شدن

2706