2737
2739
عنوان

دعوا سر مهریه و طلای عقد

883 بازدید | 65 پست

میگند ما پول نداریم توی عقد طلا بگیریم سمت ما هم رسم نیست با اینکه هم خواهرم هم داداشم که ازدواج کردن موقع عقد طلارو گرفتن میگه من عاشقتم ولی به خدا ندارم عروسی جبران میکنم همه رو میگیرم 

و سر مهریه هم میگه مامانم قهر کرده و میگه اگه مهریه اونقدر که مامان تو گفته باشه من ول میکنم میرم یکم کوتاه بیا تورو خدا برای من که مهم نیست ولی خانوادم هیچ جوره راضی نمیشند میگه مهریتو 74سکه خوبه ولی مامانم گفته بود کمتر از 200نه الان میخواد به زور مارو راضی کنه 

من باید چی کار کنم این وسط میگه به خدا خانوادم راضی نمیشند وگرنه من هرچی دارم مال توعه و این حرفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مهریم 72 تاست الانم بدبخت شدم ینی؟ 🤣

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2738

مطمعنی درست میگه 😉 

نذار ازهمین اول کاری بخاطر دل مادرش از خواسته های خودتون کوتاه بیاین 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
توهم بگومامان منم راضی نمیشه....حرف مامان اون حرفه برامامان توحرف نیست.....

👌👌👌

با همین عاشقتم عاشقتم داره حرفای مامانشو به کرسی می نشونه صدالبته به نفع خودشم هست دیگه 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

۷۴ تا سکه و شرط محضری ضمن عقد بزار خونه ای که میخره به نامت بزنه. یا از خونه پدرش مهرت کنن.

طلا هم واقاا داری زور میگی. خواهرت و داداشت گرفتن که دلیل نمیشه بنده خدا رو اجبار کنی 

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2706