2733
2734
عنوان

عمل لازک تجربه دارین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 50 پست
شوهرم سالها پیش انجام داده چنان از دردش صحبت میکنه که من ترجیح میدم تا آخر عمر عینکی باشم

نه عزیزم‌ چنین چیزی نیست. من ۳ سال پیش عمل کردم. عالی.

حتما برو و از دست عینک خلاص شو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای بفرما اسی جون یکی از فامیلهای ما چشم پزشک معروفیه خودش عینک میزنه میگف اگه لازک خوب بود خودم ...

من پشیمونم... البته کامل برنگشته ولی ضعیف شده

بمیرمم عمل نمیکنم ولی نمی‌دونم چی کنم

2731

اسی من۶سال پیش انجام دادم عالیه  واقعا دردداره اونایی ک میگن دردداره؟؟؟حتی سر سوزن دردیو حس نمیکنی بعدش اگ یکم سوزش داشت مسکن میخوری...خدایی عالیه از شرعینک خلاص میشی

قوی باش.خداعاشق بچه پرروهاس😊

من چندسال پیش لازک انجام دادم خیلی خیلی راضیم دردشم قابل تحمل بود تو این چندسالم برنگشته، صدبارم برگردم عقب باز انجام میدم . دخت عمو و جاریمو چند نفر دیگه هم اطرافم انجام دادن همه راصی ان. اصلا نترس عمل راحتیه کاملا ارششو داره

من انجام دادم چهارسال پیش .خدایی خیلی راضی ام .استیگمات بودم یه چشمم ۳ یکی ۳.۵ بود.پیام بده بهم بگم

عزیزم درخواست دادم میشه قبول کنی

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
اسی من۶سال پیش انجام دادم عالیه  واقعا دردداره اونایی ک میگن دردداره؟؟؟حتی سر سوزن دردیو حس نمی ...

واقعا منم نمیدونم چرا میگن درد داره خب عمله طبیعیه یکم درد داشته باشه ولی کاملا قابل تحمله بنظرم بعضیا خیلی دیگه سوسول تشریف دارن

2740

دوستانی که عمل کردین من بچه یکساله بشدت شیطون دارم بنظرتون میتونم عمل کنم یا باید استراحت کامل داشته باشم؟

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
واقعا منم نمیدونم چرا میگن درد داره خب عمله طبیعیه یکم درد داشته باشه ولی کاملا قابل تحمله بنظرم بعض ...

اخه من خودم شدیدحساسم ولی این عمل اصلا دردی نداره چشاتو بازنگه میدارن وحالت انکار یه آبی رو بافشار کم میگیرن توچشم ویکم چشمت میخاره اون لحظه وگرنه ب هیچ وجه دردنداره اصلاچشم عضو حساسیه مگ میشه درد داشته باشه و بیهوش نکنن.این بیهوشی نداره چون دردنداره 

دوستانی که عمل کردین من بچه یکساله بشدت شیطون دارم بنظرتون میتونم عمل کنم یا باید استراحت کامل داشته ...

من بعد عمل بادوستام رفتیم گنجنامه همدان یساعت بعد😂استراحت چیی

ن ولی جدی استراحت اونجورنمیخواد نهایت مسکن میخوری وچندساعت بخوابی

من بعد عمل بادوستام رفتیم گنجنامه همدان یساعت بعد😂استراحت چیی ن ولی جدی استراحت اونجورنمیخواد نهای ...

چقدر خوب .ممنون 

بعد ببخشید یه نگرانی دیگه دارم که خنده داره اینکه حالت چشام براثر عینک عوض شده و بدون عینک یجوریه بنظرت بعد عمل عادی میشه حالت چشمام؟بازم ببخشید سوالام زیاد شد

چقدر خوب .ممنون  بعد ببخشید یه نگرانی دیگه دارم که خنده داره اینکه حالت چشام براثر عینک عوض شد ...

ن عزیزم این چه حرفیه یعنی چطورشده حالت چشات ؟

ن عزیزم این چه حرفیه یعنی چطورشده حالت چشات ؟

انگار خسته باشه و حس میکنم ریزتر نمیدونم چجوری بگم .حتما شما زیاد عینک نزدی که تغییر نکرده بوده آره؟

انگار خسته باشه و حس میکنم ریزتر نمیدونم چجوری بگم .حتما شما زیاد عینک نزدی که تغییر نکرده بوده آره؟

من تقریبا۱۵سالعینک زدمم۰😬😬ولی کلا حالت چشام عوض نشد اما یه همکارآقاداشتیم اره تغییر میکرد عینکشو برمیداشت اونم اتفاقاعمل کرد ولی بعد چندماه عادی شد چشاش

2706