2737
2734

دوازده روزه زایمان کردم  خونه مادرم هستم نزدیک ۱۷ روزه خونه خودم نرفتم زشته بچم امشب بزارم پیش مادرم و مادر بزرگم برم خونه فردا صبح برم حموم بعد بیام دوباره خونه مادرم ؟!

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا مگه میشه بچه ۱۲ روزه رو تنها گذاشت جایی؟ درضمن برا چی میخوای بری؟ شرمنده تا پایان خونریزی که تقریباد۴۰ روز میشه نمیشه رابطه داشت

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
2740

من زمانی که خونه مامانم بودم برای بعد زایمان

بچمو آخر شبا میزاشتم خونه مادرم به بهانه اینکه میخوایم بریم با شوهرم دور بزنیم میومدیم خونمون😂😂😂

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
ن زشت نیست

واقعا ؟! خسته شدم نیاز دارم برم امشب خونه خودم بخوابم دارم دیوانه میشم 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

اگه بخاطر اون مسائل 😄 میخوای بری که نمیشه تازه 12 روزه زایمان کردی😶

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706