2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نمیشه باید یکی کمکم بگیرش 

من ۱۹ ۲۰ بچ اولمون دنیا آوردم از شب اولم خودم  بودمو خودم البته مامانم یکی دوشب بود ولی خب آشپزی میکرد .برو حتی تنها حمام می‌بردم. کاری نداره که فقد خیلی احتیاط لازمه

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
نمیشه باید یکی کمکم بگیرش 

شوهرت پس چیه ؟ من اوایل شب میرفتم خونم صبح برمیگشتم خونه ی مادرم اینطوری خوبه ولی تنها بری زیاد جالب نیست مادرتو مثل تو خسته اس گناه نکرده که بچه رو بندازی اونجا خودت بری استراحت

2731
من زمانی که خونه مامانم بودم برای بعد زایمان بچمو آخر شبا میزاشتم خونه مادرم به بهانه اینکه میخوایم ...

اخی من اصلا از وقتی زایمان کردم یک ساعت هم با همسرم تنها نبودم اصلا من که خون ریزی دارم برای رابطه نمیگم ولی کلا دلم میخواد امشب پیش همسرم بودم 

فقط 45 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
به نینیت شیر خودتو نمیدی؟ 

نه عزیزم متاسفانه اصلا سینه هام به شیر نیومد 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2740
اگه بخاطر اون مسائل 😄 میخوای بری که نمیشه تازه 12 روزه زایمان کردی😶

نه بابا خون ریزی دارم اصلا به فکرشم نیستم 🥲 فقط دلم میخواد با همسرم تنها باشم همین حتی یک ساعت هم الان 17 روزه تنها نبودیم به خدا افسردگی گرفتم ☹️ کمبود محبت شدم بعدش مادرم می‌دونه خون ریزی دارم و خبری نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخی من اصلا از وقتی زایمان کردم یک ساعت هم با همسرم تنها نبودم اصلا من که خون ریزی دارم برای رابطه ن ...

بگید همسرتون بیاد پیشتون چرا تنها اونحایید!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
خوب چه کاریه با بچت برو دیگه من که دوبار زایمان کردم یه روزم از خونم نرفتم

عژیزم بچه اولم هست تجربه زیادی ندارم بعدشم بچم یکم ضعیفه نمیشه دست تنها نگهش دارم باید یکم جون بگیره یادم الان خدا سرده ببرم خونه صلح بیارم دوباره سرما میخوره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من روزای اول زایمانم دوس نداشتم نیم ساعتم بچمو تنها بزارم با اینکه خیلی خسته بودم کمبود خواب داشتم  اما دلم نمیومد  حس میکردم هیچکس مث من بهش نمیرسه درصورتی ک من هیچی بلد نبودم 

اگه میتونی و دلت قبول میکنه برو ی استراحتی بکن میدونم الان خیلی بهش نیاز داری 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
وای چه جوری میتونید خونه خودتون نباشید؟! خونه پدر آدم بهشت اصلا، ولی من حتما تو خونه خودم رو تخت خو ...

آره دقیقا منم مثل شما دقیقا الان خونه پدرم واقعا بهشته برام همش استراحت اصلا شبا بیدار نمیشم وای بچم ضعیفه باید یکی کمکم باشه اصلا نمیتونم خونه خودم برم صلح ها مادرم سر کاره مادر بزرگم خونه مامانم بچه رو میگیره عصر ها هم با هم میگیریمش خونه خودمم نمیاد مادر بزرگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706