2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی بده میفهمم چی میگن باز خداروشکر کن ک دردش تو کمرته تو پات نیومده  کایروپراکتیک مشهد سراغ ...

تو مازندران سراع دارم خودم تهرانم اما تهران فعلا سراع ندارم البته دکترا خوبی هستا اما خوب پولش ندارم ولش کردم 

ولی خوب دکترا خوب بد داره مهارتش خوب باشه خوب خوب میشی راستی یه نفر میشناسم مشهد اقا باعیان رگ گیری میکنه میخوای برو پیش اون پولشم انقد نیس 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

تا جایی که می تونید عمل نکنید و با مراقبت و آب درمانی و اصلاح سبک زندگی با گمرتون مراعات کنید، پزشک ها چون یکی دو ساله بدلیل وضعیت خراب مردم، درآمدشون کم شده است، هر مریضی بهشون مراجعه می کنه، می خواهند بخوابانندش رو تخت عمل، من افراد زیادی را کمک کردم و دیگه به عمل نیاز مبرم پیدا نکردند، یک کربی تیم ملی شنا هستدکه بسیار با تجربه است، برنامه نرمش ها و حرکات ورزشی  داخل آب را میده، وقتی اجرا کنی تا حدو ۸۰ درصد بهبود پیدا می کنی بقیه اش را باید با مراعات و عدم انجام حرکات مضر بهبودی ات را به ۱۰۰ درصد برسونید.

در تبریز یه دکتر هست، گوگل هم بزنی، سابقه اش میاد، یکی از اقوام نزدیک رو بدون عمل و ...درمان کرد، دک ...

چطوری بدون عمل ؟ 

2738
تا جایی که می تونید عمل نکنید و با مراقبت و آب درمانی و اصلاح سبک زندگی با گمرتون مراعات کنید، پزشک ...

کلا دیگه از استخر اب فراریم به خاطر ویروس اومده . و اینکه روماتیسمم دارم اب درمانی کلا نمیتونم .. ورزشا تقویت عصلات هم چون روماتیسم دارم لگنم اینا درد شدید دارن نمیتونم انجام بدم 

2706