2733
2739
عنوان

دخترای ساده و آروم موقعیت ازدواج دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 45 پست
منم پول ندارم تقریبا  دلم می خواد مانتوهای خوشگل بپوشم ولی ندارم یه تومن بدم  سالی یه با ...

نه پسرا عاشق خوشگلی میشن

عقلشون  ب چشمشون  هست

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
بلد نیستی درست آرایش کنی وگرنه به همه میاد. من هنوز بیست سالمم نشده ولی واسه مهمونیا و عروسیا میکاپ ...

آخه حس می کنم واقعا نیازی به آرایش ندارم

مژه هام بلنده ، ابروهام مشکی و پره، لب و بینیم هم فرمش خوبه 

بعد دلم نمیاد هر جنسی رو به صورتم بزنم مارک های خوب هم گرون هستن که من پولش رو ندارم

غریبه آشنا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم پول ندارم تقریبا  دلم می خواد مانتوهای خوشگل بپوشم ولی ندارم یه تومن بدم  سالی یه با ...

باید بری سرکار توی خونه بشینی بگی ارشد دارم کسی نمیدونه که اصلا این ارشد گرفتن به چه کار خودت اومده /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2738
سرکار نمیری؟ رشته ات چیه

مهندسی نانومواد

کار مرتبط با رشته ام پیدا نکردم دنبال منشی گری اینام هم جلی خوب پیدا نمی کنم هم بابام نمیذاره هرجایی برم

غریبه آشنا
آخه حس می کنم واقعا نیازی به آرایش ندارم مژه هام بلنده ، ابروهام مشکی و پره، لب و بینیم هم فرمش خوب ...

با اوصاف که میگی خوب قیافت ولی همیشه یه ته ارایشی داشته باش یکم تو روابطت گرم تر باش خیلی از پسرا هستن که خوششون میاد از این تیپ دخترا 

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️

چرا نرفتی سرکار که هم موقعیت بیشتره هم پول گیرت بیاد لباس و لوازم ارایش بخری خوشتیپ کنی هنوز نشستی میگی قیافم خوبه ارایش نمیکنم

تو ی ذره ب خودت رنگ و روح بده لباسایی بخر اندامتو خوب نشون بده کمرتو باریک کنهـ قدتو بلند باورکن سر یکسال میبرنت 

همیشه ولی سرکار برو

منشی من21سالشه دماغ عملی لباسا تیپ

نامزد خوشگل و خوبم داره😁

2706