2737
2734
عنوان

دخترای ساده و آروم موقعیت ازدواج دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 45 پست
با اوصاف که میگی خوب قیافت ولی همیشه یه ته ارایشی داشته باش یکم تو روابطت گرم تر باش خیلی از پسرا هس ...

ته آرایش مثلا چی میشه؟ از چی استفاده کنم؟

آره روابط عمومی خوبی ندارم باید اینو بهتر کنم

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈

اینا همه ب تقدیرن-تا زمانیم وقتت نشه شما میکاپ کن برو تو خیابون فایده ی نداره

اینم بگم درسته ازدواجا دوستی شده ولی باز خانواده  و پسرایی هستن دنبال دخترایی مث شمان-با عزت نفس زندگی کن و مطمئن باش اونی لیاقتتو دارع پیدات میکنع

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ب وقتش میاد.چ عجله ایه...اونقدر خودت بشناس ک وقتی وارد زنذگی شدی کم نیاری بابت هرچیزی

۲۷ سالمه دیگه بهترین تایم برای ازدواجه

درسمو خوندم زندگیم رو تا یه حدی جلو بردم دنبال کار هم هستم فکر می کنم دیگه وقتشه 

خودمو کامل میشناسم می دونم در برابر هر رفتاری چه جوری عمل کنم و... در واقع به پختگی لازم رسیدم

ته آرایش مثلا چی میشه؟ از چی استفاده کنم؟ آره روابط عمومی خوبی ندارم باید اینو بهتر کنم

مثلا ریمل پر وخوب همیشه بزن تا چشمات گیرا تر بشه ابروهات همیشه مرتب باشه رژگونه فراموش نشه رژلب حتما بزن ارایش مو واستفاده از اکسسوری خیلی مهمه در رفتارت زنانگی باشه زیادی از ادما دوری نکن وخجالتی نباش که ممکنه فکرکنن خوشت نیومده ازشون

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
2731

همسنیم  منم  چهره ام خوب  بود  

ارایش نمیکردم  اصلا  به خودم  نمیرسم      همه   دخترای  فامیل  که  ۱۱ سال  از من  کوچیکترن  هم  ازدواج کردن  از بس  ارایش میکردن به خودشون میرسیدن 

پول هم ندارم  لوازم  ارایشی    بخرم     یا  لباس  درست حسابی  بخرم یا برم لیزر با مد برم     همیشه  شلخته  لباس های  ساده قدیمی 

بابامم نمیزاره هر جایی کار کنم   فقط میگ برای استخدامی ها بخون    

خسته شدم  

واقعا هرکی  قر فر داره  زودتر مورد پسند میشه میره سر زندگیش  

حس میکنم مجردی منو میگی دقیقا اینطور بود تازه دانشجو دکتری بودم کسی در شان من‌منو نخواست که نخواست ...

الان راضی نیستی؟

از اینکه دکتری رفتی چی؟

دنبال کارم هنوز یه ماه نشده ارشد گرفتم

بری سرکار باور کن اوضاع عوض میشه 

الان ب خاطر شرایط اقتصادی اکثرا شاغل بودن براشون مهمه 

شما هم امیدوارم یک کار در شان خودت پیدا کنی و یک ازدواج خوب قسمتت بشه 

ب سن و سال نیست ازدواج خوب من میشناسم 17ازدواج کرده 20سالشه با دوتا بچه جدا شده ادمم هست توی سن بالا ازدواج کرده زندگیش عالی یه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
مثلا ریمل پر وخوب همیشه بزن تا چشمات گیرا تر بشه ابروهات همیشه مرتب باشه رژگونه فراموش نشه رژلب حتما ...

یه ریمل خوب بهم معرفی می کنی؟

رژ می زنم ولی یه ربع بعد پاک میشه رژ چی بزنم؟

آره بیشتریا فکر می کنن من خودمو می گیرم

2740
همسنیم  منم  چهره ام خوب  بود   ارایش نمیکردم  اصلا  به خودم  نم ...

دقیقا حرفات انگار خودمم😆😆

من که زندگیم رو رها کردم هر چی شد شد نشد هم برام مهم نیست

۲۷ سالمه دیگه بهترین تایم برای ازدواجه درسمو خوندم زندگیم رو تا یه حدی جلو بردم دنبال کار هم هستم ف ...

من یکی ازین ساده هام.منم ۳۲ سالگیم ازدواج کردم.خب بخاطر سادگی پوششم و این طرز فکرم ضربه خوردم.ادمها با کسایی مث ما که بی شیله پیله ایم زیاد اخت نمیگیرن و درنهایت تنهاییم.منم بعدسالها ازدواجم هنوزم باافکارم و مهربونی و صفات خوبم باوجودهمسروبچه تنهام.همه دنبال دوروان.ب این خاطرمیگم اطرافیانت دقیق دقیق بشناس.حتی شده خانوادت.من ازخانوادم ضربه خوردم بعدازدواجم.بخاطرمهربونی زیادم.والان سه سال باهمه اطرافیانم قطع ارتباط کردم.پدرم ومادرم بمن حق زندگی کردن نمیدادن.و مدام توخونه بحث این بود ک حق نداری ازدواج کنی.ازدواج کردم و توهرمناسبتم یه جوری ازدماغم دراوردن.تاجاییکه بدون جشن و عروسی بالباسهای خونه پدری بدون کوچکترین اهنگ و شادی رفتم سرزندگیم.بعداونم دست ازسرم برنداشتن.تاسه سال پیش....کاش اطرافیانم زودترمیشناختم اینطورنمیسوختم

یه ریمل خوب بهم معرفی می کنی؟ رژ می زنم ولی یه ربع بعد پاک میشه رژ چی بزنم؟ آره بیشتریا فکر می کنن ...

ریمل عزیزم کالیستا جلد بنفشش خوبه رژلب ویولت خوبه عزیزم نگران نباش تو تنها نیستی من یه سال ازتو بزرگترم هنوز ازدواج نکردم ولی پسرای زیادی جذبم شدن اطرافیان حتی نذاشتن جلو بیان ولی من تصمیمم جدیه امسال ازدواج کنم میخوام برم سرکار توهم برو انشاالله که بزودی هر دو ازدواج خوبی میکنیم

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
همسنیم  منم  چهره ام خوب  بود   ارایش نمیکردم  اصلا  به خودم  نم ...

دقیقا منو گفتی

تازه ب من میگن کی تو رو نگا میکنه همون لباسای کهنه رو بپوش بیا بیرون مگ چشه 

نمیگم لباس پارسال نههه لباسی ک مربوط ب ۶ سال پیشه رو میپوشم 

بی پولی بد دردیه 

محدودیت آرایش هم واقعا اذیت میکنه

بخدا ازشون نمیگذرم  حلالشون نمیکنم ک مانع زندگی ام میشن 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
دقیقا منو گفتی تازه ب من میگن کی تو رو نگا میکنه همون لباسای کهنه رو بپوش بیا بیرون مگ چشه  ن ...

اره ازبس  لباس قدیمی  پوشیدیم     ساده رفتیم  بیرون   

دیگ   موقعیت هم باشه من اصن روم نمیشه  تیپ  بزنم    یا ارایش   کنم     و   اطرافیان  هم  به  این  استایل ما  عادت کردنن    

بخدا  بقدری  خوشگل  جذاب  شیرین  بودم  

ازفقر   از غصه  استرس    کلا  چهره ام  عوض  شده  

انگار  اصلا  اون  دختره   نیستم  

بی  پولی  خیلی  چیز  بدیه   

دندون هام کلا خراب  شدن   پول  ندارم  برم  دکتر  

دقیقا حرفات انگار خودمم😆😆 من که زندگیم رو رها کردم هر چی شد شد نشد هم برام مهم نیست

اره  منم دیگ  کم کم  بیخیال همه چی  شدم  

ولی  میبینم  باز  دارم  در حق  خودم  بی انصافی میکنم  

ما دیگ  به این سن  برنمیگیردیم 

چشم  رو هم بزنیم  سال میگذره  

باید یه کاری  پیدا کنیم  حداقل  به زندگیمون  یه نظمی  بدیم   

یه ذره به خودمون  برسیم   سن بره بالا  دیگ  ارایش  هم بهمون نمیاد  حسرت میخوریم  برای لباس هایی ک  نپوشیدیم   ارایش های که نکردیم  قر فری که نداشتیم   و.... 

2706