2737
2734
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 194 پست
خدا وکیلی دروغ که نمیگی؟!استخدام دولتی؟ مگه حقوقشون بالا نبردن تازگی؟

بابانههه 

فقط بلدن تو اخبار بگن مردم بگن چرا هی اعتراض میکنید

با شروع اعتراضا یه ذره عوض میشه اعتراضا بخوابه ول میکنن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست دارم بگماااا ولی الان چشمام اشکیه  شنبه که برم سر کلاس دلم نمیخواد دستم وقتی میره سمت ماژ ...

بخدا من توهین نکردم ولی فکرم پیشته گفتم بیام پی وی از دلت دربیارم. خودت دیدی من هر حرفب نمیزنم. ولی بشدت منم اعصابم خورد شد. بیا بغلم❤️

من نمیدونم توی این کشور معلما و کادر درمان چه هیزم به تری فروختن به مردم؟!

معلما سه ماه تعطیلن نه خیر معلم تو اون ۳ ماه داره کارای سال تحصیلی آیندش رو میکنه جزوه درست میکنه، خودشو آپدیت میکنه بر حسب تغییرات  کتاب...

مردم حوصله بچه خودشون رو ندارن دعا میکنن که مدرسه‌ها باز بشه بعد اون معلم چطور روزی ۳۰۰ ۴۰۰ تا دانش آموز رو باید هندل کنه؟

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
2728
خدا وکیلی دروغ که نمیگی؟!استخدام دولتی؟ مگه حقوقشون بالا نبردن تازگی؟

نه عزیزم راسته راسته ..یادمه دبیرستان بود دوستم نمیتونست کتاب کمک درسی بخونه همه چیزو با پی دی اف میخوند نمره چشمم شدید ضعیف شده بود

مردها اکثرا خرج خونه میدن فشار روشون بیشتره

اکثر خانم هاهم همینطور هستن  کل هزینه ی خانواده شون رو پرداخت میکنن ما از همه ی معلم ها باخبر نیستیم

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
میفهمم کار بزرگ سختیهای بزرگی هم داره  برای منم دعا کن تو استخدامی قبول شم

انشالله قبول شی عزیزم 

ولی مسیر سختیه میبینی خودت💔

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

دوستان عزیز

لطفاً وقتی میخوایید تو تاپیک کسی نظر خودتون رو بگید 

جوری تایپ کنید که هم به خودتون احترام گذاشته باشید هم به طرف مقابل که قراره اون نظر رو بخونه و جواب شما رو بده وقتی شما لحن گفتاری مناسبی نداشته باشی نباید هم توقع داشته باشی باهات خوب صحبت بشه 

قبل از بیان هر چیزی بهتره اول اون حرف رو مزه مزه کنید بسنجید نسبت بهش آگاهی لازمه رو داشته باشید بعد بیاید بیانش کنید نه اینکه از  یکی دوتا آدم شنیده باشید فلان شغل اینجوریه فلانه همون بیاید بگید چند تا هم بزارید روش که 

اینکه بتونید شرایط همو درک کنید و خودتون رو جای همدیگه بزارید این یعنی شما میتونی حق داشته باشی نظر بدی کیه که گوش نکنه 

ولی این خوب نیست بیای جایگاه ها رو باهم مقایسه کنی آدم هارو باهم دیگه محک بزنی مگه ذات من با ذات شما یکیه مگه همه انسان ها شبیه به هم هستن یکسان هستن که میآید همه رو جمع می‌بندی 

عزیزان من طرز صحبت شما طرز تایپ کردن شما به خواننده امکان برداشت میده 

لطفاً اگر از چیزی به طور قطع مطمئن هستید به صراحت حرف بزنید 

2738
اکثر خانم هاهم همینطور هستن  کل هزینه ی خانواده شون رو پرداخت میکنن ما از همه ی معلم ها باخبر ن ...

اره ولی 

من الان بیشتر همکارام با اقایون سطح مالی بالاتر ازدواج کردن

ولی خب معلم مرد مثلا کم دیدم مثلا همسرش دندانپزشک باشه

اصلا همچین چیزی نیست لابد معلم هم مقصر بوده  امکان نداره  معلم رسمی رو طرفداری نکنن

بابا سوار معلم شدن فکر کنم استان لرستان بود 

اسی عنوانو دیدم اومدم بگم ول کنین دیگه معلمارو، چون سومین تاپیکه امروز دیدم. فک کردم باز حرفای منفی راجع به معلماس. یه تاپیک دیگه ام زدن که معلما رسم کادوی روز معلمو جمع کنین! انگار معلما میگن برامون کادو بیارین😐

اره ولی  من الان بیشتر همکارام با اقایون سطح مالی بالاتر ازدواج کردن ولی خب معلم مرد مثلا کم ...

این فقط برای معلمی نیست حتی ممکنه کسی یه شغلی حز معلمی داشته باشه واکثر برای ازدواج انتخاب نشن نمیشه گفت آقا اگر معلم باشه اصلا ازدواج نمیکنه یا کم برای مورد ازدواج انتخاب میشن 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
معلم های مرد اره حق دارن ولی اخه زن ها خیلی دیگه دارن شلوغش میکنن کارگر معدن نیستیم که جای من بود ...

منم رسمی نیستم مگه جرئت دارم ناله کنم

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
انشالله قبول شی عزیزم  ولی مسیر سختیه میبینی خودت💔

عزیزجان تربیت کار بزرگیه ان شاءالله موفق باشید و پلسرد نشید از قضاوتها.  پاداش اصلیتون پیش خداونده

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2706