2737
2734
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2977 بازدید | 194 پست
معلم های مرد اره حق دارن ولی اخه زن ها خیلی دیگه دارن شلوغش میکنن کارگر معدن نیستیم که جای من بود ...

چرا خاتم ها بخوان خودشونو انقدر بی ارزش کنن ؟ اون ها چون اقاهستن پس باید اعتراف کنن ولی اون هایی کا خانم هستن نباید اعتراض کنن؟ هرکسی داره یک کارو انجام میده چه اقا وچه خانم شغلشون اگر تدریس پس باید هردو ناراضی باشن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
اونا به کنار این قضاوت های نا بجا پدر روح و جسمو درمیاره💔

کسی نمیخواست بقیه و شما ناراحت شین.

نمیدونم شایدم قضاوت نابجا بوده.

نمیخوام تو دلت بمونه. من سعی کردم ناراحت نشه کسی ولی اگه ناراحت شدی ازت معذرت میخوام.

در کل تو مجازی نباید خیلی حساس باشی‌. توام مثل یه دوست 

اعصابتو خورد نکن. هیچی ارزششو نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من معلم نیستن ولی قبول کن حقوق معلما کمه  وقتی یه معلم نتونه آرامش فکری داشته باشه چجور میخواد ...

دقیقا ...پدر دوستم 30سال سابقه 11میلیون ..آخه با 11میلیون چطور میشه خونواده چرخوند تو این گرونیا

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است..کارم از گریه گذشته اس بدان میخندم
2731
من معلم نیستن ولی قبول کن حقوق معلما کمه  وقتی یه معلم نتونه آرامش فکری داشته باشه چجور میخواد ...

من یادمه من بچه بودم تورم اونقدرزیاد نبود

یعنی حقوق معلم ها نسبتا خوب بود

بازم یه سری معلم ها اعصاب نداشتن

تو ایام کرونا از دست یه بچه همشون عاصی شده بودن کلی کلیپ درومد از عصبانیت ها و پرخاش والدین الان شیر ...

سلامت باشید عزیزم💚💚

انشالله روز به روز موفق تر باشی💚

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2740
دبیر بودن؟اخه دوست من با ۸سال سابقه الان داره ۱۲میگیره🤔

بله عزیزم دبیرن،  احتمالا تو رتبه بندی مثل همن

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
وای واقعا؟معلم دولتیه؟چه مقطعی؟

بله رسمی هستن دبیر راهنمایی

نزدیک 16حقوقه ولی فقط دو تومن میره پای بازنشستگی بقیش هم بیمه و مالیات

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
کسی نمیخواست بقیه و شما ناراحت شین. نمیدونم شایدم قضاوت نابجا بوده. نمیخوام تو دلت بمونه. من سعی ک ...

دوست دارم بگماااا ولی الان چشمام اشکیه 

شنبه که برم سر کلاس دلم نمیخواد دستم وقتی میره سمت ماژیک بلرزه 

پشت هر کاربری قلبی هست💔

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
خدا وکیلی دروغ که نمیگی؟!استخدام دولتی؟ مگه حقوقشون بالا نبردن تازگی؟

اگر دو تومن ببرن بالا ازون طرف یه تومن میکشن رو مالیات و بیمه و... 

2706