2737
2739
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 194 پست
اره ولی من هیچ توهینی نکردم بهت. بیا پی وی

توهین خیر ولی قضاوت نابجا چرا

درخواستتو نمیبینم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین پارسال پیسارسال شد  منم پدر دوستم دادگستریه

هرسال ۲۰درصد بیشتر میشه نه دوبرابر خواسته افه بیاد حتما😄

اگه در مورد کار سئو‌ یا طراحی سایت اطلاعی دارین لطفا ریپلایکنید🙏
2728
دادگستری اخه پول میگیرن از ارباب رجوع  اموزش پرورش منبع پولساز نداره که پولی هم باشه خرج خود ...

دقیقا با همین منطق حقوق معلمارو کم میکنن

میگن خروجی ندارین در صورتی ک سیستم اموزشی غلطه ب معلما چ

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
توی درخواست دوستی برات نیومده؟

خیر

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2738
دقیقا با همین منطق حقوق معلمارو کم میکنن میگن خروجی ندارین در صورتی ک سیستم اموزشی غلطه ب معلما چ

کتاب های حجیم و غلط ساعت کلاس کم 

چجوری فیزیک ۱۲ام تو اون ساعت کم بگنجونم تو ذهن بچه اخه 

هیچ امکانات اموزشی هم که نداریم

تحمل حرف حق هم ندارید باشه همیشه حق باشماس

اخه حرف حق نیست حرف زوره

دقیقا با همین منطق حقوق معلمارو کم میکنن میگن خروجی ندارین در صورتی ک سیستم اموزشی غلطه ب معلما چ

چه رشته ای درس میدی

من مثلا این جامعه شناسی رو خودم نمیفهمم چه برسه به بچه ها درس بدم😐

دوبرابر؟؟؟ یهویی؟

بخاطر افزایش تورم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
هرسال ۲۰درصد بیشتر میشه نه دوبرابر خواسته افه بیاد حتما😄

20 درصد برای همس

خیلی ناز میکنی 😂😂 جای من باشی میخوای چکار کنی؟  یه دفعه یکیشون از ساعت ۵ بعد از ظهرتا ۱۲ شب ...

شما مطمئنی معلم فحش نمیشنوه کتک نمیخوره؟؟؟

2706