2737
2734
عنوان

چه حوصله ای دارین😐

250 بازدید | 18 پست

خاستگاری و نشون‌و‌بله برون‌و‌نامزدی و کوفت و‌زهرمار😐😂کی وقت عروسییی شهه خب

خاستگاری عقد عروسی

ول کنین🥺😂

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم با این مراسمات متعدد که فقط صاحب مراسم و مهمونارو به زحمت میندازه متنفرم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

منم حوصله ندارم 

به نظرم آدم باید یه بار لباس عروس بپوشه و جشن بگیره بقیش خاله بازیه

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

منم همین نظرو دارم ولی فکر نمیکردم کسی هم عقیده من پیدا بشه راستشو بخوای  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
ببخشید  یه دختر الکی اون حسابمم تعلیق کرد من میتونم کاری بکنم؟

خیر

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

ما ک این چیزا رو نداریم 

نامزدی بدون صیغه داریم با یک جشن کوچیک ک فقط پنجاه نفر هستن دور هم بعد چند سال هم عروسی و عقد تو یک روز باهم 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
منم همین نظرو دارم ولی فکر نمیکردم کسی هم عقیده من پیدا بشه راستشو بخوای    

واب

الان دیگه طرف ۱۰ سال تو رابطس

بعد تازه اقا داماد اگه همت کنه بیاد خاستگاری 😐

دو سالم نامزدنن!بعد عقد میکنن

خدیاااا

تهشم خیانت

😐😐

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
واب الان دیگه طرف ۱۰ سال تو رابطس بعد تازه اقا داماد اگه همت کنه بیاد خاستگاری 😐 دو سالم نامزدنن ...

من حتی از لباس عروس هم خوشم نمیاد شاید باورش سخت باشه   

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706