2737
2739
عنوان

می‌خوام برم از این خونه

427 بازدید | 38 پست

امشب به بابام گفتم خاک تو سرت خیلی بهش برخورد و من چقد بهتون احترام میزارم و فلان و به تو چه ربطی داره

هیچوقت هیچی تو زندگیم به من و خواسته م ربطی نداشته 

وضع بابام خیلی داغونه هم ذهنی هم پولی با ده تومن حقوق بازنشستگی مجبوریم زندگی کنیم خانواده چهار نفره بخاطر اینکه آقا دلش نمی‌خواد بره سر کار نه آشه نه لاشه از من سالم تره من هر ماه دکتر زنان و ارتوپد و اینور اونورم هرکاری کردیم سر کار نمیره خواهرم گواهینامه داره نمیزاره دست به ماشین بزنه منم گواهینامه بگیرم همین وضعه هیچی طلا ندارم فروختم واسه کارای خونه یه گوشواره داشتم دیگه انداختم گوش مامانم اونم هیچی نداره همش بهم گیر میده نماز بخون دو قرون پول تو خونه نمیاره مامانم نشسته بهم میگه دانشگاه نرو همینجا بمون بمونم که بیست سالگی شوهرم بده به یکی بدبخت تر از خودش یکی بی پول تر از خودش

یکم شالم عقب می‌ره مهم نیست کجا هرجا باشیم دعوام می‌کنه سریع یه بار خودکشی کردم هرچی گفت بخاطر ماست گفتم نه

شده تو بی پولی محض بودیم بابام پول نداشته بنزین بزنه همش بیرون با دوستام کنسل میکنم بخاطر بی پولی

عید لباس نخریدم عید پارسال هم نخریدم برای هر خرید کوچیکی نگران موجودی کارتمم بعد دوستام تعجب میکنن که من چقد مهمه برام که حتما کنکور قبول بشم

خونمون فرش نداره اتاقا تخت نداره کابینت مون داغونه باید عوض بشه خونمون تو بدترین جای شهر

ولی خیلی امید دارم و همیشه خودمو سعی میکنم مثبت نگه دارم همیشه اون یک درصد پرشو دیدم الان که نوشتم تازه انگار خودم فهمیدم چقد وضعیت بده

من چیکار کنم چجوری میشه که آدم اینقد بدبخت دنیا بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همینا برات انگیزه شه قوی‌تر تلاش کن هم خودتو نجات بده از این وضعیت هم خانواده‌ات رو

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740

عزیزم همه تلاشت رو بکن درس بخون خودت و حواهرت سرکار برید بشید دلخوشی مادرت

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
همینا برات انگیزه شه قوی‌تر تلاش کن هم خودتو نجات بده از این وضعیت هم خانواده‌ات رو

دارم همین کارو میکنم

دوستم عید رفته صد تومن داده پول عمل بینی گوشی ایفونشو عوض کرده چقد سفر و خوش گذرونی منم عید فقط مریض شدم و بی پولی و ناراحتی کشیدم انگار خودمون کم از بدبختی داریم هی مریضیم

عزیزم همه تلاشت رو بکن درس بخون خودت و حواهرت سرکار برید بشید دلخوشی مادرت

خواهرم سر کاره الان باید بره دنبالش زنگ زده بود دامادمون که من خستم تو میری دنبالش میاریش عصبانی شدم گفتم خاک تو سرت 

بهش میگم انگار رفتی سر کار که خسته ای از صبح می‌خوابه تو خونه تا شب تازه بهشم بر میخوره 

2706