2733
2739
من دندون میخوام بخونم

دندونم حدودا با تخصصش ۹ سال زمان میبره ولی دندان رشته ای هست که درآمدش خیلی خوبه و دوران دانشجویی هم میشه کار کرد به خاطر همین اخیرا اکثر رتبه های برتر دندان انتخاب میکنن امیدورام اشباع نشه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
افرین دقیقااااا حالا این هیچی کاش همون قدر که برا فرهنگیان مصاحبه میکنن برا پزشکی و پرستاری هم این ...

کلا کادر درمان بیمارستانی نه تنها فشار شغلیشون زیاده بلکه فشار روحی روانی خیلی بدی بهشون وارد میشه ولی همه از دور فقط میشینن پولشون حساب میکنن و میگن شما وضعتون خوبه درصورتیکه بین اون همه خون و درد اون پول زیاد به چشم نمیاد

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
افرین دقیقااااا حالا این هیچی کاش همون قدر که برا فرهنگیان مصاحبه میکنن برا پزشکی و پرستاری هم این ...

دقیقا برای منم سؤاله دکتری چه روحیه ای میخواد؟
مثلا چطوری یه دکتر به قول شما خبر میده فلانی سرطان داره یک ماه بیشتر زنده نیست؟!
یا یه دکتر قلب چطوری به مریضش خبر میده قلبت فلان مشکل رو داره باید عملت کنم؟!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
ان‌شاءالله فقط یادت باشه برا پول کار نکن من اگه یه روز دکتر میشدم مثلا ویزیت اگه صد بود نمیکنم نصف ا ...

عزیزم همش بخاطره پول نیست 

من کمک کردن ب آدما رو خیلی دوست دارم

اگه پسته بالا رو دیده باشی گفتم ک دوست دارم هزینه ی کم ازشون بگیرم خدا هم ی جا برام جبران میکنه.🙂🥰

2740
عزیزم همش بخاطره پول نیست  من کمک کردن ب آدما رو خیلی دوست دارم اگه پسته بالا رو دیده باشی گف ...

نمیتونی

الان هر یونیت بالای یک و نیم میلیارده

تمام وسایل و موادش وارداتیه همه دلاریه

تو حتی پول موادی که استفاده کردی هم بخوای بگیری خدا تومن میشه دستمزد نمیخوای یعنی؟؟؟

شعار نده چون واقعا نمیتونی مگر اینکه جنس ارزون و بی کیفیت استفاده کنی که اصلا کار نمیکنه برا بیمار 

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

فقط اینو بهت بگم انگیزه چرته فقط نظم نظم نظم خودتو مجبور کمی هر روز صبح اگه حالا نداری اگه دنیا نابود شده اگه پریودم اگه خوابت میاد اگه حوصله نداری مجبور کنی درس بخونی

نظم و اراده و مجبور کردن خودت به کاری که دوست ندارم و تکرار و تداوم نتیجش درخشانه

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
دقیقا برای منم سؤاله دکتری چه روحیه ای میخواد؟ مثلا چطوری یه دکتر به قول شما خبر میده فلانی سرطان دا ...

میگم که مثلا من با این روحیه حساس اصلااااا نمیتونمممم پزشک باشم واقعا نمیتونم مریض اورژانسی ببینم دست و پامو گم میکنم چجوری بهشون خبر بد رو بدم برا همین نظرم اینه که پزشکی بیشتر از معلمی نیاز به مصاحبه و اثبات توانایی های فردی داره

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
2706