2737
2739

من بایام ب شدت آدم بد دهنیه ب هممون توهین میکنه جلوی مادرم ب مامان بزرگم فوش میده اگه ما خرجی کنیم میگ حق نداری غذا بخورید ی آدمیه ک بهداشت هیچیو رعایت نمیکنه جلوی آدم عالم تحقیرمون میکنه کتک میزنه حتی جلوی همه ب مامانم گفت تو دیوانه ایی عقل نداری ب خاهرم میگ خراب از دار دنیا فقط پولامو دوست داره ی بار مت براش مهم نبودیم وقتی مریض بشیم نگران آیت نیی ک چمونه نگران پولاشه بری باباهاش بیرون اگه یکم دیر کنی ولت میکنه میره ک وقتی مامانم میگ با بابات برو بهش میگم نه 

من چند بار ب مامانم گفتم 

گفتم اگه طلاق میگرفتی وضعمون از خوب تر نمیشد ولی اینقدر تو زندگی سگی گیر نیوفتاده بودیم ک هی بدبختی بکشیم 

بعضیا  اشتباه میکنن .

طلاق بهتر از زندگی با فشار روح روانیه .  

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقااااا اتفاقا خیلی از کوچا ووو روانشناسام میگن بعضی از طلاقاااا کمتر از ادامه دادن رابطه ی والدین ...

اون وقت مامانم میگ ازواج کنین آره ازدواج کنیم ک گیر بوتر بابام بیوفتم اگه قراره بدبختی بکشم حداقل ی جا بدبختی بکشم اگه جایی حرمت ندارم دو جا نکنم چون آدما وقتی میبینن یکی پشتت نیس دیگ هز غلطی دلشون میخاد میکنن

کاش کاش کاش پدر مادر منم طلاق میگرفتن بلکه یکم آرامش می‌دیدیم و انقد اعصابامون ضعیف نمیشد

من ب مادرم گفتم شما باید جدا بشید شاید هردوتون با یکی دیگه حالتون بهتر بود ولی کو گوش شنوا 

هنوزم ک هنوزه داریم ازش درد میکشیم