2737
2739
عنوان

تا حالا مهمونی رفتین؟

239 بازدید | 33 پست

منظورم پارتی هست؟  دوستم میخواد بره میگه تو هم بیا 

هم دوست دارم برم ببینم چجوریه هم میترسم چون تا حالا تجربه نکردم 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁

اره رفتم اما با افرادی که اشنا بودم و اعتماد داشتم 

تو هر محیطی هم نه 

اگر اونجارو نمیشناسی و فقط دوستت رو میشناسی نرو

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نرو ایدز میگیری

مگه میخوام برم بدم عزیزم که ایدز بگیرم 😂

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁

نرو 

فکر کن با دوربین فیلم بگیرن یه لحظه ‌  آیندتم تباه میشه

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

زیاد رفتم

اکیپی 

چن نفره دختر پسر

مهمونی کسی ک میشناختم

ندیده نشناخته نرو

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

دبیرستان بودم دهه ۸۰ میرفتم

با ترس و لرز اینکه همسایه ها پلیس خبر نکنن

الان ولی اون جو نیست دیگه هرچند مدت هاست نرفتم فقط تو دورهمی های خانوادگی و دوستانه بودم

برای تجربه بد نیست ولی با گذر زمان ادم حوصله ادم های اضافی نداره

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
نه دورهمی فامیل بوده ولی غریبه و دوست و رفیقی نه  توام هرجابی نرو فقط اشنا دوست و رفیقیم که بد ...

به این دوستم اعتماد دارم میگه محیطش اونجوری نیست که فکر می کنی ولی استرس دارم 

2706