2737
2734
عنوان

تا حالا مهمونی رفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرفتم 

اگه فقط دوستت رو میشناسی و بقیه رو نمیشناسی و تعدادشون هم زیاده اصلااا نره،چون اون جا دوستت ولت میره یا میره با دوست پس.رش یا با یکی دیگه شما تنها میمونی و دیگران سعی میکنن نزدیک بشن و داستان میشه برات 

یکی از دوستام رفته بود تعریف میکرد توی جمع جو گرفته بوده،بهش مش،روب تعارف کردن اینم نمیخورده،نفهمیده چه جوری یه چند پیک خورده،هیچی م‌ست شده بود اصلا بدبختی

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
2731
مگه میخوام برم بدم عزیزم که ایدز بگیرم 😂

چ باحال گفتی  واقعا ربطی نداش ب ایدز اخه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
به این دوستم اعتماد دارم میگه محیطش اونجوری نیست که فکر می کنی ولی استرس دارم 

بنظرم اگه استرس داری و نمیشناسی نرو، نمیگم دوستت دروغ میگه ولی به هرحال همجور ادمی تواین مهمونیا هست وقتی اشنا نباشی و مثلت نباشن احساس راحتی نداری و حتی جووش خفس برات

🌙
نرفتم  اگه فقط دوستت رو میشناسی و بقیه رو نمیشناسی و تعدادشون هم زیاده اصلااا نره،چون اون جا د ...

فقط دوستمو میشناسم بقیه رو ندیدم تا حالا 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁
2738
بنظرم اگه استرس داری و نمیشناسی نرو، نمیگم دوستت دروغ میگه ولی به هرحال همجور ادمی تواین مهمونیا هست ...

آره خوب ولی تو خونه ام حوصله ام سر رفته 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁
لباس چی میخوای بپوشی تو پارتی

نمی دونم چی میپوشن 😂😅

محیط عمومی رفتن برو کافه ای، جای دیدنی ای 😂😂😂یکم بشناسیشون بعد برو

امشب برم شهربازی فک کنم امنیتش بیشتره 😂🤣🤣

فقط دوستمو میشناسم بقیه رو ندیدم تا حالا 

نمیدونم،بازم خودت بهتر میدنی بشین دو دو تا چهار تا کن با خودت 

ممکنه هر اتفاقی بی افته برات یا ممکنه هیچ اتفاق خاصی نیفته و به خوبی و خوشی همه چیز تموم شه،ولی من اگه بودم نمی‌رفتم،چون ریسک زیادی داره 

میتونی به دوستت بگی به روزی با چند اا از دوست هاش برنانه بچینن برید اتاق فرار،سینما،شهربازی و... بعد که آشنا تر شدید ک شخناتیشون میتونی بری 

ولی در هر صورت حواست رو خیلییی جمع هیچ کسی اونی که نشون میده نیست

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
2706