2733
2734
عنوان

اونایی که گواهینامه دارین😁بار چندم شهری قبول شدین؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1632 بازدید | 162 پست

آیین نامه بار دوم،شهری اولین بار قبول شدم،انشاءالله خبر قبولیت

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ففداتشمممم مرسی از روحیه ات اره ایشالا برم  خداروشکر شوهرم اذیت نمیکنه ولی خانوادم فکر میکنن د ...

قربونت، گلم تاجایی که میتونی به هیچکس نگو و یواشکی برو تا نخوای بهشون جواب پس بدی، من فقط مامانم میدونه و برااینکه استرس نداشته باشم هرکی میپرسه میگم فعلا نمیرم تا کلی تمرین کنم، وقتی قبول شدم اونوقت به همه میگم😂 

خدای مهربون من💕تو زندگیمو بساز، تو بسازی قشنگه....
قربونت، گلم تاجایی که میتونی به هیچکس نگو و یواشکی برو تا نخوای بهشون جواب پس بدی، من فقط مامانم مید ...

اره منم فقط شوهرم میدونه 😂😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
گواهی نامه رو که به امیدخدا میگیری ولی چیزی که بعدش مهمه اینه که بازم رانندگی کنی و استرس نداشته باش ...

ان شالله زود بگیرم، حتما ماشین باشه تمرین میکنم😍خداروشکر زیاد ترس ندارم ریلکسم و به شدت علاقه دارم که راننده خوبی بشم

اره والا هربارم رد شدم برام کلاس نوشت حدود پنج تومن شد البته یادم نیست دقیق 4500 بود یا نه

آره فیش مجددش پنجاهه🫠سمت تهران فکرکنم پنج تا شش تومنه

2740
آره فیش مجددش پنجاهه🫠سمت تهران فکرکنم پنج تا شش تومنه

هعی قلبم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
بهترین کاره😂😎ان شالله خبر قبولیت

فدات برم همچنین❤❤❤

2706