2737
2739
عنوان

اونایی که گواهینامه دارین😁بار چندم شهری قبول شدین؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1632 بازدید | 162 پست
آره منم همینو شنیدم، خیلیم عالی😍زیاد تمرین داشتین؟!!من ماشین نیس که تمرین کنم🥲ولی یه روز قبل ازمون ...

نه منم ماشین نداشتم و از صفر شروع کردم،ولی به قول خودت یه کلاس ازاد قبل ازمون برداشتم

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
چه عالی😍🌹نه بابا شکسته نفسی نکنید دیگه😁

😂😂 

لطفداری ولی واقعیته

منتظرم پولی چیزی گیرم بیاد خودم ماشین بخرم

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم آیین نامه هم شهر دفعه اول

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
اره خیلی درکل نترس من اگه استرس نمیداشتم بار اولم قبول میشدم پارک دوبل تمرین کن دور دو فرمون  ...

خداروشکر استرس ندارم، مرسی وقت گذاشتین نظر دادین گلم😍🌹موفق باشین

خدای مهربون من💕تو زندگیمو بساز، تو بسازی قشنگه....
2731
نه منم ماشین نداشتم و از صفر شروع کردم،ولی به قول خودت یه کلاس ازاد قبل ازمون برداشتم

مرسی وقت گذاشتین نظر دادین😍🌹موفق باشین

😂😂  لطفداری ولی واقعیته منتظرم پولی چیزی گیرم بیاد خودم ماشین بخرم

ان شالله خدا برکت بده به کاروبارتون، پول براتون فراهم بشه و زود زود ماشین بگیرین😍🌹موفق باشین گلم

2740
مرسی وقت گذاشتین نظر دادین😍🌹موفق باشین

خواهش میکنم عزیزم😊 فقط استرس نداشته باش موقع ازمون

موفق باشی گلم❤️

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
خداروشکر استرس ندارم، مرسی وقت گذاشتین نظر دادین گلم😍🌹موفق باشین

سلامت باشی😍😍

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ان شالله خدا برکت بده به کاروبارتون، پول براتون فراهم بشه و زود زود ماشین بگیرین😍🌹موفق باشین گلم

ممنون عزیزدلم،،، همچنین شما

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘