2733
2734
دفعه دیگه سرت داد زد توهم با تن بالا بگو میتونم عین خودت رفتار کنم احترامت نگ دار تا روم ن ب روی هم ...

هروقت صدا من میره بالا میگه آرومممم صدات نره ولی صدا خودش میبره خوبه قید آبرو بزنم و ببرم بالا که دیگه دست از سرم برداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا دوستش داشتم ولی حس میکنم داره بدتر میشه اصلا دوستش ندارم حتی از قیافه اش بدم میاد  منم نظ ...

دور از جونت 

ولی هیچ وقت با این اوضاع  بچه دار نشو عاقل باش به هیچ کس هم گوش نده بچه بیاری درست میشه چون هیچ مردی اخلاقش با ورود بچه درست نمیشه که گوه ترم میشه .

2731
دور از جونت  ولی هیچ وقت با این اوضاع  بچه دار نشو عاقل باش به هیچ کس هم گوش نده بچه بیار ...

گوش که ابدا نمیدم زندگی بد با بچه بدتر میشه .امیدوارم ناخواسته نشم البته حواسم هست ولی استرس دارم.من اگه دستم جایی بند میشد خیلی شجاع میشدم برا طلاق 

2740
فدات گلم .به دلم افتاده امسال حامله میشی ایشالا 

انشالله عزیزم.شاید خدا با دعای شما به من کمک کنه.

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
کلا سخت پول میده ولی من تازگی ها هرجور شده ميگيرم ازش و اونم میده اما خوراک برای هوس این دوتا چیز بد ...

یعنی شما برای هوس اون دوتا چیز هیچ پولی از خودتون نداشتین بخرین ؟ 

برای خرید اب شما اصلا خودتون پول نداشتین یعنی؟