2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا همین جا هم میتونم بگم برا کسی بمیر که برات تب کنه اخه دختر تو این همه بهش گفتی این دو قلمو بگیره ...

دیگه تموم شد ...بخوام هم نمیتونم براش بمیرم .دیگه قید هرچه خودگذشتگی هست و میزنم چون خیلی بی لیاقته عوضی .

2731
احساسی که هستی اما نه به اون معنا که فکر میکنی  زیادی لی لی به لالاش گذاشتی،از این به بعد بدون ...

برا خونه خوراکی و وعده غذایی می‌خره ولی درکل پشت گوش انداره خیلی ام اینطوریه منو دق میده کاش میشد بدون معطلی میرفتم ازش جدا میشدم از آینده نا معلوم میترسم

بی تفاوت باش نسبت بهش ببین چ نتیجه ای نشون میده بهتر میشه

حتما امتحان میکنم امشب خودم تخم مرغ خوردم کوفت هم جلوش نذاشتم با یکی از اعضای خانواده ام بد حرف زد عوضی 

2740
فقط حرص نده خودتو عوضش اونو حرص بده تا آدم شه بدونه ک زن ب چه چیزایی نیاز داره

خیلی منو حرص میده بخداااا منم خوب میتونم برم رو مخش ولی میدونی من خیلی آبرو دارم اون عوضی هم فهمیده من طبقه پایین خانواده اش اونوقت داد میزنه نقطه ضعف منو میدونه یا میاد میزنه اگه اینا زیر من نبودن تا مرز جنون میبرمش و برام مهم نبود .همین که بیان زیر من بشینن هم بخاطر خود همین مردک قبول کردم .میبینی چه ساده بودم🥲💔

اگه واقعا نمیتونی دلتو صاف کنی تصمیم جدی بگیر به نظرم دنیا دو روزه آدم باید ازش لذت ببره فقط تو رو خ ...

قبلا دوستش داشتم ولی حس میکنم داره بدتر میشه اصلا دوستش ندارم حتی از قیافه اش بدم میاد 

منم نظرم همینه دنیا ۲ روزه کاش جرئت طلاق داشتم 

ی مدت خر شدم گفتم ۴ سال دیگه بچه میارم ولی گه بخورم

خیلی منو حرص میده بخداااا منم خوب میتونم برم رو مخش ولی میدونی من خیلی آبرو دارم اون عوضی هم فهمیده ...

دفعه دیگه سرت داد زد توهم با تن بالا بگو میتونم عین خودت رفتار کنم احترامت نگ دار تا روم ن ب روی هم باز نشه

2706