2733
2739
عنوان

توروخدا یخ لحظه بیاید میترسم

153 بازدید | 22 پست

من خیلی دختر خونگی و خجالتی بودم و اصلا برا خودم وقت نمیزاشتم و اینا 

بعد دیگ میخواستم رو خودم کار کنم رفتم پارک بانوان الان سوار تاکسی شدم دارم میرم سینما 

نزدیک دانشگامونه ولی یکم دوره بعد میترسم با اتوبوس دارم میرم بعد فیلم فک کنم تا ده اینا ادامه داره بعدش دیگ اتبوس نیست بخوام با تاکسی برم اکه کسی مزاحمم بشه چی ؟؟

اسنپ بگیر

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

یا یه اسپری فلفی تو خونه درست کن چون تخلف داره دیدی یه لحظه فقط حس کردی کسی داره مزاحمت میشه با اسپری فلفل خفش کن

ز هوشیارانه عالم هر که را دیدم غمی دارد & ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد       تو دعات منو دعا کن    صلواتم‌میخوام😏 دستت درد نکنه😏
سلاح سرد با خودت ببر رو خودت ایه الکرسی بخون

یاحسین مگه جنگه😂🤣

ز هوشیارانه عالم هر که را دیدم غمی دارد & ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد       تو دعات منو دعا کن    صلواتم‌میخوام😏 دستت درد نکنه😏
2706