2737
2734
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5147 بازدید | 261 پست
عزیزم منطق شما هم مثل ادبیاتتون ضعیفه.  گفتم شما هم مثل سایر اقشار کارمند تحت فشار هستید. ولی ...

شما هم از صبح چند بار تاپیک زده بودن شغلتونو کوبونده بودن ادبیاتتون ضعیف میشد خانم محترم

به من بگو اعتراض ما چی از شما کم میکنه اصلا چه ارتباطی به شما داره؟؟؟

خب شما تحت فشاری ترجیح میدی بسازی من چرا باید این کارو کنم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخدا ...و تفکراتشان و انرژی منفی که با صحبتاشون یه بچه ها القا میکنن کلا انگیزه بچه ها رو نابود کردن ...وقتی که با آزمون و یه مصاحبه معلم استخدام میکنن همینه ...خدا به داد بچه ها برسه 

2731
اونوقت میگع بی ادب نیستم

من از تاپیک میرم خیلی ناراحتم کردی 

امیدوارم به زندگیت برگرده

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
من از تاپیک میرم خیلی ناراحتم کردی  امیدوارم به زندگیت برگرده

چرا باید ناراحت بشی؟

چرا شخصی کردی از اول موضوع رو

کی من توهین کردم بهت؟ تو همش با لخن مسخره با من حرف زدی. مگه پدرکشتگی باهات دارم

برگه تصییح میکنم سوال طرح میکنم  یه کلاس دو کلاس هم نیست بعد مگه محیط کار ما راحته؟؟؟؟؟ ما تو ...

به هرحال قطعا تشخیص دادن که راحتتر از کادر درمانه، که حقوقش کمتره

البته خیلی هم اختلاف ندارن ولی خب.

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
2740

معلمها اکثرا جاهای دور  و اطراف میندازن

کلی پول سرویس باید بدیم

سالانه چقدر معلم تو جاده ها میمیرن

مدرسه ما کل زمستون شوفاژخونش خراب بود چون روستاست

تو سرمای شدید درس میدادیم

امضای سابقم گفتم خودافشایی دارم و ...   
شما هم از صبح چند بار تاپیک زده بودن شغلتونو کوبونده بودن ادبیاتتون ضعیف میشد خانم محترم به من بگو ...

من تحت فشار نیستم. کارمو دوست دارم و از لحظه  لحظه اش لذت میبرم. حقوق و مزایایی که میگیرم مثل سایر اقشار کارمند جوابگوی تورم نیست ولی مبلغ قابل قبولیه.

شما اعتراض کنی یا نکنی چیزی برای من تغییر نمیکنه. 

حرف من اینکه وزارتخانه با توجه به ساعات کاری شما حقوق خوبی بهتون میده.به  اینهمه اعتراض شما هم توجهی نداشته و نداره. 

شما هم شرایط رو میدونستی و معلم شدی. بهتر الانم بپذیری و با آرامش ادامه بدی.

خدا وکیلی نمیفهمی چی میگم؟

پس کی بود این همه اعتراض و تحصن میکردن سر کارانه هاشون یکسره هشتک میزدن تو همون دوران کرونا بود همه ...

پول موضوع‌کم اهمیتیه؟

شما اگه ب اندازه زحمتت بهت پول ندن راضی هستی؟

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
اره بخدا ...و تفکراتشان و انرژی منفی که با صحبتاشون یه بچه ها القا میکنن کلا انگیزه بچه ها رو نابود ...

میانگین معدل بچه ها شده یازده، ترک تحصیل غوغا میکنه.....کجان معلمای نسل پنجاه که عشقشون معلمی بود نه شغلشون....چون هیچ رغبتی به شغلشون ندارن، درست درس نمیدن، برای بچه ها وقت نمیذارن...

سه ماه تعطیل،مناسبت ها تعطیل،عید تعطیل،آلودگی هوا تعطیل،سیل و زلزله تعطیل،کلا هر موقع بچه ها تعطیل باشند ایناهم تعطیلن اونوقت خودشونو با کارمند و پزشک مقایسه میکنن که اینهمه سختی میکشن حقوقشون هم یا برابره یا بیشتر کلا خیلی ناشکرن الان هم که استخدامی اومده مثل آب خوردن قبول میشن نیاز نیست زیاد درس بخونن این جوونا ترا هم بلا نسبت خوباشون عقده ای تشریف دارند همش بهشون فشار وارد میشه چرا پزشکی یا علوم پزشکی نخوندن معلمای دبیرستان خودم اینجوری بودن بعضیا😂

پول موضوع‌کم اهمیتیه؟ شما اگه ب اندازه زحمتت بهت پول ندن راضی هستی؟

نوشته بود پرستارا هیچ وقت معترض نبودن اینم جواب همون بود دیگه همه معترضن فکر نمیکنم کسی راضی باشه از حقوقش

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
من از تاپیک میرم خیلی ناراحتم کردی  امیدوارم به زندگیت برگرده

ای بابا،بیخیال دیگه عزیزم،تاپیک که خیلی معمولی بود نمیدونم چرا ناراحت شدی از اول🙁

میشه واسم دعا کنید؟امید دارم خدا به دعای شما در رحمتش رو به روم باز کنه😢💔
2706