2733
2739
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5116 بازدید | 261 پست
دقیقا من ندیدم، بدبختا حتی تو کرونا هم صداشون درنمیومد....همون کرونایی که این معلما زیر لحاف بودن

اره بنده خداها

اگه در مورد کار سئو‌ یا طراحی سایت اطلاعی دارین لطفا ریپلایکنید🙏
شما با ۱۰ تومن زندگی بچرخون من یاد بگیرم خواهر خودم کادر درمان نصف من کار نداره بجز حقوق کارانه دار ...

ابروی معلمارو بردی اینقدر بی ادبی کردی.

قشنگ خرفامو ثابت کردی.

ایشالا اعتراضت جواب بده و همیشه سلامت باشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ناله پیش وزارت خونه خودم میبرم شما دلرید دخالت میکنید  معرض قضاوت؟؟؟ شما که حتی از گفتن شغل ...

آره عزیزم معرض قضاوت، خودتونو خفه کردید بس که تاپیک اعتراضی بزنید جمعیتتون هم تو سایت بالاست هی برای هم صحیح است صحیح است میگید، حالتون بهم نخورد انقد مینالید؟

ابروی معلمارو بردی اینقدر بی ادبی کردی. قشنگ خرفامو ثابت کردی. ایشالا اعتراضت جواب بده و همیشه سلا ...

بی ادبی ریپ بزن ببینم 

تروخدا مثل شغلت از زیرش در نرو

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2728
شما با ۱۰ تومن زندگی بچرخون من یاد بگیرم خواهر خودم کادر درمان نصف من کار نداره بجز حقوق کارانه دار ...

عزیزم با این شرایط تورم هیچ کارمندی زندگیش راحت نمی‌چرخه. منم بلد نیستم با این مبلغی که گفتی زندگی کنم.

شما هم روز اول حقوق و مزایای معلمی رو میدونستی. همیشه حقوق معلمی نیست به سایر کارمندا کمتر بوده. وزارت خونه هم اگر میدید حق میگید حتما براتون اقدام میکرد.

2740

کادردرمانه اونوقت نصف شما کار نداره؟

کارشون چیه؟

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
عزیزم با این شرایط تورم هیچ کارمندی زندگیش راحت نمی‌چرخه. منم بلد نیستم با این مبلغی که گفتی زندگی ک ...

خب واسه همین اعتراض میکنیم

من به پدر شما اعتراض کردم؟؟؟ یا گفتم بیا تو اعتراضم با من باش؟؟؟ کاری ندارم با شما ولی شما کار دلرید با ما که چرا هعی اعتراض میکنید و ....

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
کادردرمانه اونوقت نصف شما کار نداره؟ کارشون چیه؟

علوم ازمایشگاهی

دست کم میاد خونه راحته ولی من کار دلرم

سوادم نداری، عبا رو میپوشن اون اباست😑😑😑😂

دوست داشتم بدونم مثل ساعت دبیرستان بیخبری یانه😉

کادردرمانه اونوقت نصف شما کار نداره؟ کارشون چیه؟

همین حرفاشونه که باعث میشه آدم تعجب کنه، کار خودش رو با پرستار کادر درمان مقایسه کرد و بازم به این نتیجه رسید کار خودش کاره بقیه تفریح میکنن

تمام ریپلای ها بی ادبیه کدومو ریپ کنیم برات؟

هر کدوم دوست داری 

فقط بزن ببینم کجا بی ادبیه

ولی تو تا دلت بخواد به من بی احترامی کردی

دقیقا من ندیدم، بدبختا حتی تو کرونا هم صداشون درنمیومد....همون کرونایی که این معلما زیر لحاف بودن

پس کی بود این همه اعتراض و تحصن میکردن سر کارانه هاشون یکسره هشتک میزدن تو همون دوران کرونا بود همه اینجا معترضن هم معلم هم ورستار هم دکتر هیشکی راضی نیست چون کسی بخاطر علاقه انتخاب نمیکنه همه دنبال پولن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706