2737
2739
عنوان

عصابم از دست شوهرم خورده بیایین ...

120 بازدید | 9 پست

اگه شوهرتون بدون اجازه بره طلا ازتون بفروشه چیکار میکنین؟؟ رفتم سر کمد طلاهای میبینم گردنبندم نیست زنگ زدم گفتم تو برداشتی میگه حالا میام بهت میگم برده فروخته این دفعه دومه قبلاهم سکه ازم فروخت😡😡😡دارم منفجر میشم هر وقت طلا خواسته بهش دادم متنفرم بدون اجازه اینکارو کرده 😔

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍

بهش بگو وقتی نیاز داری به خودم بگو تا بدم بفروشی ولی مخفی کاری نکن 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهش بگو وقتی نیاز داری به خودم بگو تا بدم بفروشی ولی مخفی کاری نکن 

دفعه قبل گفتم اینارو 

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍
2740