2733
2734
عنوان

بی خوابی تا چند روز خطر جانی داره؟!!

259 بازدید | 18 پست

بچه‌ها من از چند ماه پیش ساعت خوابم خیلی زیاد شد جوری که شاید حدود ۱۰ ۱۲ ساعت در روز می‌خوابیدم و بعضی روزها کلاً دراز می‌کشیدم و تونستم از جام باشم الان هم دو سه روزی هست که بی‌خواب شدم طوری که مردی که در حالت عادی ۸_۹ساعت خواب دارم بیش از۴_۵ساعت نمی‌تونم بخوابم ، موضوع چیه به نظرتون برم متخصص غدد یا روانپزشک ؟

البته اینم بگم من درگیر مشکل بزرگی ام، خانواده هم درگیر مشکلات منن احساس عذاب وجدان دارم خیلی هم پرخاشگر شدم و اصلاً تحمل دیگرانو ندارم دائماً دارم به بقیه می‌پرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

استرس و اضطراب باعث اختلال خواب میشه 

منم دوشب دارم 

امروز رفتم 

قرص ملاتونین تنظیم خواب گرفتم 

خوردم

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
2738

شنیدم اگه هفت روز کلا نخوابی خطر جانی داره حالا نمی‌دونم. من خودم یه بار دو روز و نصف بیدار بودم چیزیم نشد

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

سعی کن ذکر بگی،مثلا بگو می خوام ۱۰۰ بار سوره ناس را بخونم، بعد از چند تا خوابت میبره، من تجربه کردم.

سوره بقره را با صوت کم بالای سرت روشن کن.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
استرس و اضطراب باعث اختلال خواب میشه  منم دوشب دارم  امروز رفتم  قرص ملاتونین تنظی ...

خوبی خودت؟؟

والا دو هفته پیش مشکلی برام پیش اومد اضطراب و استرس گرفتم .حالا اوضاع خوب شده 

لامصب اثرش مونده 

دو شبه تا صبح به سقف نگاه میکنم 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
خوبی خودت؟؟ والا دو هفته پیش مشکلی برام پیش اومد اضطراب و استرس گرفتم .حالا اوضاع خوب شده  لا ...

@نامزدشم    

2706