2737
2734
عنوان

از خانوادم خجالت می کشم جلو شوهرم

724 بازدید | 26 پست

فردا قراره باخانواده شوهرم بریم بیرون از شهر شوهرم پیله کرده زنگ بزنیم داداشتو خانمو بچشون هم بیاد داداشم اصلا رفتارش تو جمع دوست ندارم مخصوصا جلو پدرشوهرم که ایراد از عالم و از ادم میگیره و مسخره طرف میکنه داداش منم ی جا ک میاد فقط میخوره اصلا ب خودش تکون نمیده ی کمکی نمیکنه هرچی بهشم میگیم گوش نمیکنه گشاده کلا تو همه چیز تو کار تو زندگی تو تفریح دلم نمیخاد بگم بیاد خیلی لوده بازی در میاره اصلا مامانمم ازش متنفره گردن نمگیرتش نمیدونم ب شوهرم بگم چی ک زنگ نزنه نیاد بهش گفتم باهاشون حرفم شده زنگ نزن که باز خجالت کشیدم بخدا دیوونه شدم ماشینش عین فرغون میمونه اصلا تلاش نمیکنه پله یکشو بکنه دو تنبلللله خسته شدم از دستش دلم نمیخاد ببینمشون زنشم از خودش داغون تره

وااا حالا خانواده شوهرت خیلی خوبن ارزش داداشت نیار پایین

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهانه ی جدی تربیار آبروت میره خونواده ی منم همینجورن شوهرم خیلی سرکوفت میزنه بهم

عزیزم بیخود سرکوفت میزنه

اجازه نده هر کس شأن و جایگاه خودش رو داره قرار نیست کسی کسی رو مسخره کنه یا توهین کنه 

خانوادت هر چقدر هم بد باشند هیچوقت بدشون رو پیش همسرت و خانوادش نگو 

عزیزم بدشو‌ نگفتم فقط گفتم حرفم شده باهاشون من اصلا کسی چیزی هم بگه میگم اصلا من داداشی نداشتم و ندارم 

بگو یه وقت خانوادت معذب میشن هیچ وقت خانواده ها رو قاطی نکن باهم 

بزار هر کسی تو حریم خانوادگی خودش راحت باشه

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2738
بگو یه روزم با اونا میریم شاید باهم راحت نباشن

والا الان چن هفته هفتس با اون اخر هفته رفتیم بیرون  به شوهرم هم ک میگم حالا اونا یه موقع دیگه بیان میگه چ‌اشکال دارع اونا هم بیان حوصلشون سر نره یعنی عاصی میشم از دستش هروز هم باشه دلش میخاد بره بیرون اونا هم بیان 

عزیزم بیخود سرکوفت میزنه اجازه نده هر کس شأن و جایگاه خودش رو داره قرار نیست کسی کسی رو مسخره کنه ی ...

واقعاا راست میگه خودمم از کاراشون حالم بدمیشه بهش حق میدم همش درحال جنگ هستند و خوردن وتنبل هم هستند بابام اینجوربوده داداش وسطیم بیشتر اینجوره باورت نمیشه دم عروسی بابامو پرکرده بود چرا مادرم و خواهرام میان کمک اگه بدونی روز عروسیم چه جنگی بین شوهرم وپدرم شد شوهرمن کینه ای من فقط دارم تقاصشو پس میدم انشالله سر دختر خودش هم بیاد 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
بگو یه وقت خانوادت معذب میشن هیچ وقت خانواده ها رو قاطی نکن باهم  بزار هر کسی تو حریم خانوادگی ...

بهش ک میگم میگه چ‌اشکال داره هممون ی خانواده ایم یعنی ادمو دیوونه میکنه

واقعاا راست میگه خودمم از کاراشون حالم بدمیشه بهش حق میدم همش درحال جنگ هستند و خوردن وتنبل هم هستند ...

چی بگم فداتشم من خودمم وضعیتم بهتر از شما نیست 

ولی اجازه نمیدهم همسرم حتی بد بودنشون رو به زبون بیاره 

وااا حالا خانواده شوهرت خیلی خوبن ارزش داداشت نیار پایین

چرا جلو حقیقتم گارد میگیرین

وقتی حق میگه چیکارش داری

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

اصلا کار به هبچی نداریم رفت و امد دوخانواده زیاد کار درستی نیست خصوصا اگه غریبه باشن اخرش حرف از توش درمیاد

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706