2737
2734
عنوان

از خانوادم خجالت می کشم جلو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 26 پست

میگفتی من دوست ندارم بیان خانوادت هستن شاید راحت نباشن یه وقت دیگه باهاشون میریم بیرون 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهانه ی جدی تربیار آبروت میره خونواده ی منم همینجورن شوهرم خیلی سرکوفت میزنه بهم

خانواده شما و استارتر هیچ مشکلی ندارن، شما تو انتخاب والدین و خانواده هیچ نقشی نداشتین اگه طرف مقابل سرکوفت میزنه مشکل از اونه شما نباید خانواده رو از کسی مخفی کنید. ارزشمندترین دارایی ما خانواده هستش

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2731

درکت میکنم 

عید هم خانواده شوهرم بودن خونواده منم اومدن داداش همجا شیکو پیکع شانس من انروز بازنش دعوا کرده بود اومد شبیه راننده  ضایعاتی بود

برام هیچ حسی شبیه تو نیست
عزیزم بدشو‌ نگفتم فقط گفتم حرفم شده باهاشون من اصلا کسی چیزی هم بگه میگم اصلا من داداشی نداشتم و ندا ...

نمیدونم داداشت واقعا چجوریه ولی شوهرت خیلی خوبه که به خاموادت میگه بیان شوهر من عمرا با خانواده من جایی بره

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
2740
چی بگم فداتشم من خودمم وضعیتم بهتر از شما نیست  ولی اجازه نمیدهم همسرم حتی بد بودنشون رو به زب ...

خدا نکنه منم زخم خوردم خودم باچشم خودم میبینیم وقتی حق داره اونا حسودن و همین داداشم داشتم خوش وخرم زندگیمو میکردم به بابام گفته بوده چرا طلاق (فلانی یعنی من)رو نمیگیری نشستن به روزی مه بدبخت بشم باورت میشه عیدنوروز دیدمش همچناه حالم بده وافسرده شدم از بس حرف های نا امیدکننده میزد بهم غز زندگیم ومسخره میکرد

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
خانواده شما و استارتر هیچ مشکلی ندارن، شما تو انتخاب والدین و خانواده هیچ نقشی نداشتین اگه طرف مقابل ...

من قبول دارم خانوادم اخلاقشون بده خواهشا تا اخرتاپیک پستامو بخون 

خدا نکنه منم زخم خوردم خودم باچشم خودم میبینیم وقتی حق داره اونا حسودن و همین داداشم داشتم خوش وخرم ...

خیلی حس بدیه خانواده آدم دوست داشته باشن بدبختی آدمو ببینن و طاقت خوشیش رو نداشته باشن 

من عوضش همسر خیلی خوبی دارم و تنها پناه و تکیه گاهم شده خدا رو هزاران بار شکر میکنم به خاطر داشتن همچین مردی کنارم 

خیلی حس بدیه خانواده آدم دوست داشته باشن بدبختی آدمو ببینن و طاقت خوشیش رو نداشته باشن  من عوض ...

خداروشکر شوهرمن هم مرد خیلی خوب بود اگه خانوادم اینکار ها رونمیکردن خودش به چشم خودش دیده کارها حرفاشون رو حالا انقدر زجرم نمیداد همیشه اوایل زندگیم میگفتم خدایا وه کارخوبی کردم که هم چنین شوعری بهم دادی اما حالا شوهرم از دشمن بدتر شده میدونه کسی ندارم اگه بگم دوروز پیش چه جور کتکم میرد هیچ‌جا بدنم نبود که کبود نباشه واصلا پشیمون نیست موندم بخدا بچه هامو بذارم برم چیکارکنم خودمو بکشم میگه ازت بدم اومده میگم بگو چیکارکردم میگه کلی میگم راست میگه از خانوادم بدش میاد به خاک سیاه نشوندن مارو خیر نببینن