2733
2734
عنوان

از شلوار بدم میاد

879 بازدید | 42 پست

دلم میخواد دامن بپوشم از وقتی بچه بودم تا الان که بزرگ شدم مامانم برام دامن نخریده و متنفره از دامن ولی من چون خودم چاقم شلوار که می‌پوشم رون و با‌.سن خیلی بد دیده میشه ولی دامن بدن رو نشون نمیده

این مدلی مد نظرمه ولی تا روی مچ پا 

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان تو بیرون هم دامن‌های بلند میپوشن

اگه بالاتنه رو هم قشنگ باهاش ست کنی یه استایل خانومانه‌ی خوشگلی بهت میده

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

خب فکر کنم به سنی رسیده باشه که نظر خودت در اولویت باشه و نیازی به نظر دیگران نداشته باشی

اگه اینجوری راحت تری بخر

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2740

من از شلوار بدم نمیاد خیلیم میپوشم چه سرکار چه بیرون ولی دوسه ساله دامن هم میپوشم دامن پشمی  کلفت و کتون با بوت یا نیم بوت برای پاییز و زمستون ودامن خنک ونخی یا کنفی یا لینن با صندل یا کالج عروسکی  برای بهار و تابستون گاهی ساحلی استین دار هم میپوشم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
چرا دامن شلواری نمیگیری

دامن شلواری تپل‌تر نشونش میده به نظرم گزینه‌ی مناسبی نیست

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706