2733
2739
عنوان

از شلوار بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 42 پست

و منی ک هم نظر مادرتم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جدیدا شلوار نمیپوشم ساحلی یا شورتک

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
2731
2740
عزیزانی که دامن می‌پوشید راهنمایی میکنید که زیرش چی می‌پوشید که راحت باشه آدم و پا عرق نکنه و رانها ...

من لگ نخی میپوشم بهرحال تابستون یکم عرق میکنه ادم چاره ای نیست 

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
برای زیرش چی میپوشین؟

جوراب 

البته دامن هام بلنده 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
عزیزانی که دامن می‌پوشید راهنمایی میکنید که زیرش چی می‌پوشید که راحت باشه آدم و پا عرق نکنه و رانها ...

میشه لگ یا جوراب شلواری پوشید

برای عرق سوز شدن هم شلوارکهای نخی هست که میشه زیر دامن پوشید