2733
2739

گرافیکم 

پر هزینس 

باید لپ تاپ یا کامپیوتر داشته باشی حتما 

در سال ۱۰.۱۵ تا بوم میگیرم 

و وسایل مختلف طراحی و نقاشی راپید.رنگ اکریلیک.گواش.قلمو اینا 

ولی بشدت رشته شیرین دوست داشتنی هست

باید علاقه داشته باشی تا بتونی توش پیشرفت کنی 

علاقه نداشته باشی سخته

خودم رشتم تجربیه

اصلا نمیخوام بترسونمت یا بگم نیا ولی میخوام راجبش بهت بگم

اول از اینکه اگه بخوای مدرسه چیزی یاد بگیری باید یه مدرسه خیلی خوب یا غیر انتفاعی خوب

هرچی ی مدرسه خوب باشه تا دبیراش از دل و جون درس بدن وگرنهدرسه دولتی بدردت نمیخوره چون افتضاحن دبیراش

دومین اینکه اگه بخوای پزشکی بخونی یا پرستاری و اینا

باید خیلی بیشتر از اونچیزی ک فکر میکنی بخونی

یا حداقل مثلا قبل رفتن ب دهمت درسای دهمو جمع کنی و قبل یازدهم درسای یازدهم و قبل دوازدهم درس دوازدهم ( برای کنکور)

که بعدش توی طول مدرسه تمرکزت روی معدلت باشه چون معدل گزفتنم سخته

انقدم اگه مدرست خوب نیست مدرسه رو جدی نگیر 

مثلا یه سری وقتا ک دبیرات خوب نیستن یا درسای مهمی نداری

میتونی نری مدرسه و خودت ۷ صبح پاشی درس بخونی

خودم اینکارو کردم جواب داده

یا سال دوازدهم ک قبل از عید دروس تموم میشن میتونی همونشم نری اگه خانوادت باهات همکاری کنن و مجوزی چیزی از پزشک بگیرن

درهرصورت زیستشم اونقد سخت نیست که میگن

فقط یسری فصلاش سخته وگرنه اگر روزی یکساعتم ساعتم بخونی و مرور بزنی اوکیه

ولی به این خیلی دقت کن که جو رقابت این رشته ممکنه افسردت کنه مثلا نمره همکلاسیات و اینارو ببینی....

هنرستانم هرچی رفتی کار و دانش نرو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودم رشتم تجربیه اصلا نمیخوام بترسونمت یا بگم نیا ولی میخوام راجبش بهت بگم اول از اینکه اگه بخوای ...

وآقا نمیدونم چیکار کنم 

تجربی اگه پزشک بشم علاقه دارم

میگن هنر و میشه در کنارش ادامه داد 

ممنونم از نظرت

وآقا نمیدونم چیکار کنم  تجربی اگه پزشک بشم علاقه دارم میگن هنر و میشه در کنارش ادامه داد  ...

پزشکی به گفتن اسونه

ولی دراومدنش واقعا کمرتو میبرونه و سال اول قبول شدن احتمالش خیلی خیلی کمه

هنرم در کنارش نمیتونی این حرفارو گوش ند۶

من گرافیکم

خرج و مخارج از یه طرف بستگی به دبیرت داره که در چه حد هست..چون من دوسال با یه دبیر داشتم که خیلی صرفه جو بود و مراعات میکرد اما سال سوم دبیر دیگ اومددکه اصلا مراعاتمون رو نکرد و هی خرج گذاشت

لبتاب و دوربین ضروری نیست در اون حد..با گوشی هم کارت راه میوفته ولی یکم سخته..بیشتر لبتاب مناسب دانشگاه و کار تخصصی تر هست

اما از خوبیاش نگم که عالیه انقدر این رشته متنوعه خیلی خوبه توش چاپ پارچه داره عکاسی داره نقاشی و طراحی و تبلیغات و پوستر زدن و طراحی آرم و سفال و دیوارکوب و رزین و...خیلی خوبه تازه اگه تموم کردی همه این کار هارو میتونید به دبیر بگید که مثلا برای فلان هفته رنگ روغن کار کنید یا پاستل و اکریلیک کار کنید...اگه وقت اضاف بیاد که همه چی رو میشه امتحان کرد هر هنری ک بخای

از سختیش بگم

یکی بیدار موندن برای اتود زدن و ...تا ۵ صبحه،که آخرش معلوم نیس دبیر تایید کنه یا نه اما بازم علاقه باعث میشه ادامه بدروزای ژوژمان پدرت در میاد چون باید برای نمره همه کار هارو کامل تحویل بدی...

اما بازم قشنگی هاش و کار خروجیش انقدری عالی هست که به سختی فکر هم نمیکنی

و راجب آینده اش بستگی به تلاشت داره همه کار های هنری نامحدود و ظرفیت زیادی داره برای موفقیت..رشته های متنوعی هن داره و همشون هم بستگی به خودت داره و شرایط خودت

یکی گرافیسته کم کاری میکنه ماهی ۳۰ تومن در میاره

یکی دیگ هم گرافیسته و اما تلاش زیاد میکنه و ماهی ۱۰۰ تومن در میاره

البته فقط گرافیستا پول در نمیارن همه رشته های هنری تا دلت بخاد جا داره برای موفقیت مهم علاقه خودت و پشتکارته