2733
2734
عنوان

كيا فقط پسر دارن بياين لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 62 پست
 روز تخمک گذاریتو مشخص کنی  بدنتو قلیایی یا اسیدی کنی دیگ دست خودته دختر بیاری یا پسر الب ...

بله جمله ي آخرت حرف خودتو نقض كرد همش خواست خداست نه اينكه دست خود آدم باشه اينا احتمالشو شايد بيشتر كنه كه باز خدا نخواد نميشه

الان دیگه دخترها مستقل شدن، کار میکنن و خارج میرن و درس میخونن، مثل قدیم نیست که بیاد بشینه ور دل ما ...

واقعا؟؟خدا كنه منم بتونم پسرامو عالي تربيت كنم خدايا كمكم كن پسرامو انسان بار بيارم داداشاي من كه سالي يه بارم سراغ مامانمو نميگيرن فقط منو خواهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرام تو پيري حموم ببرنم پسرام عوضم كنن اگه افتاده شدم؟؟

از همون خدای توانایی ک بهتون فرزند پسر عنایت کرده بخواهید ک افتاده نشید تا نیاز به کسی داشته باشید 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
بله جمله ي آخرت حرف خودتو نقض كرد همش خواست خداست نه اينكه دست خود آدم باشه اينا احتمالشو ...

الان اگه‌روز دوم و سوم پاکی رابطه داشته باشی بعدش دیگه رابطه نداشته باشی اسپرمy از بین میره و فقطx زنده میمونه و نتیجش میشه جنین دختر

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2731
اشتباه كردم عزيزم خونواده همسرم به شدت پسر دوست بودن منم روز تخمك گذاريم اقدام ميكردم پسر شد الان كه ...

اينا احتمال شدنشو بالا ميبره خوب منم روزاي تخمك گذاري اقدام نكردم ولي پسر شد خواهر همسرم از شش ماه قبل تغذيه و دكتر و تخمك گذاري و همه كار كرد ولي دختر بود 

خوش به حالت كه اينطوري هم ارامش داري من نميتونم

عزيزم پيشنهاد ميكنم يه ذره فكر و زندگي ديگران و بيخيال شو ميگي خانواده همسرت پسر دوست بودن تلاش كردي پسر دار بشي بعد همسايتونو ميذارن خانه سالمندان به اين فكر ميفتي كه دختر بياري تا نگهت داره فردا دخترارو زنده به گور كنن چيكار ميكني😁

2740

عزیزم پوووول زیاد فقط برا آدم میمونه😅

چند تا بیمه عمر مختلف برا خودت و شوهرت بگیر 

و سعی کن خوب پول دربیاری که از زندگیت لذت ببری و به تنگنا نیوفتی 

نهایتا اونقدری پول داری با شوهرت میرین خانه سالمندان باکلاس

عربزم ببخشید من باید برم سر درسم اما قضیه درباره عموم ( پسر عموی بابام ) هست : 

مادرش گفته که این عموم هم جای پدرمه هم جای شوهرمه هم پسرانه 

آنقدر ماشاالله پسراش هواشو دارند . یکی از پسراش حموم میبرتش تازه مجردم هست . بعد عموی من هزینه ها رو میده و جابه‌جا می‌کنه مادرش رو 

خیلییی ماشاالله حواسشون هست بهش 💫

عموم میگه به تربیت ربط داره نه جنسیت 

عموم کلی از این حرفارو به ی خانمی که بچش پسر بود داشته میگفته ( درباره مادرش و برادراش و خودشو و ...) حتی جلوی این خانم به مادرش زنگ میزنه میگه مادر کی میبرتت فلان جا؟ کی این کار رو میکنه؟

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

عزیزم دختر چراغ خونست اصلا دختر حال و هوای خونه رو عوض میکنه به زندگیت رنگ دیگه میده حتما اگه میتونی بیار 

واقعیت اینه همیشه دختر از پسر دلسوزتره واسه والدین و پسر تحت فرمان زنش

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

اسی حق داری کلا دختر سنگ صبوره مادرشه .پسر هم خوبه بزرگ هم بشه تکیه گاه پدر و مادر میشه .ولی کلا وجود یه دختر خوب یه چیز دیگه است .تو زندگی رفیقت میشه .باهاش درد و دل میکنی بیرون میری .

والا ما روز تخمک گذاری هم اقدام کردیم و دختر شد  لعنتی معلوم نیس خدا چه لجی با ما داره

عزيزم احتمالا بدنتون ضعيف بوده همون ماه اول و دوم اقدام اگه نگرفت نبايد ادامه بدي بايد يه مدت خودتو قوي كني و دوباره حتما كلي هم طول كشيد تا باردارشدي

خواهرم یه حرف بهت بزنم الکی خودتو با این افکار آزار نده 

از قدیم  اکثر آدما پسر دوس داشتن  و هرچه ک من میبینم الانم پسر دوس داشتن ولی پنهان میکنن  قدیما خیلی زدن تو سر  دخترا حالا انگار میخوان تلافی کنن و جو توری شده ک پسر داشتن رو اخ  اخ  میکنن  انگار عقده  رو میخوان تلافی کنن  ولی شما ب کسی ک حرفی هم بهتون میزنه گوش ندید، چون بچه چ پسر باشه چ دختر باید خوب باشه  و درست تربیت بشه  حالا بگو اگه دختر داشتی  افتاد زیر دست یک آدم نااهل  و اذیت کرد یا موقعه پیریت نذاشت بیاد کارهاتو بکنه میخوای چیکار کنی  دخترها با اینکه خیلی خوبن ولی  بخاطر بچه هاشون و زندگیشون زور شوهر بالاسرشونه و تحمل میکنن هرچقدرم ب روی خودشون نیارن ولی آخر شوهرشون  اختیار دارشون هست ،ولی  پسر هرچی باشه اختیارش دست خودشه  این سایت رو نگاه کن والا پسرا جون میدن برا پدر مادراشون  اکثرشون حتی اگه همسرشونم راضی نباشه به یه ترفندی سرکوبش میکنن و کار خودشون رو انجام میدن  و کم نمیذارن برا والدینشون 

2706