2737
2734
عنوان

كيا فقط پسر دارن بياين لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 62 پست
 الان اگه‌روز دوم و سوم پاکی رابطه داشته باشی بعدش دیگه رابطه نداشته باشی اسپرمy از بین میره و ...

عزيزم من خودم رشتم زيست شناسي بوده😁 اينا همه احتماله نه اونجور كه شما قطعي ميگي من يه مثال كه با اقدام دقيقا توهمون روزا بچشم پسر شد و برعكسشم خيلي ديدم 

ببخشید که اینو میگم ولی هر پسری رو ببینید بعد از ازدواج غرق زندگی خودشون میشن . کلا ذات مرد ها اینه که به کسی که بیشتر تامینش میکنه نزدیکتر باشن . هر 

چقدر هم شما خوب تربیت کنید بالاخره همسرش ممکنه اثری مخالف تربیت شما رو پسرتون بذاره . ولی ذات زن حتی توی زیست شناسی وفادار تره . و به خانوادش نزدیکتر میمونه ... هر چند مثال نقض هم وجود داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی حق داری کلا دختر سنگ صبوره مادرشه .پسر هم خوبه بزرگ هم بشه تکیه گاه پدر و مادر میشه .ولی کلا وجو ...

حرف شما و کاربر پاییز آخر و به شدت قبول دارم دختر به کل یه چیزه دیگه ای قربون دوتا دخترام برم عاشقشونم

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
2731

منم خدا بهم یه گل پسر داده قبلش از پسر میترسیدم فک میکردم تربیتشون سخته وبزرگ بشن بی وفان 

ولی دیگه این طرز فکر وکنار گذاشتم

هر چی خدا بده باید به دیده منت گذاشت چه دختر چه پسر باید هدف از بچه دار شدن رو لذت بردن از بزرگ کردنشون بدونیم واینکه درست وانسان تحویل جامعه بدیم.باید خودمون با آینده نگری ومراقبت از خودمون به فکر پیری وکوریمون باشین 

حرف شما و کاربر پاییز آخر و به شدت قبول دارم دختر به کل یه چیزه دیگه ای قربون دوتا دخترام برم عاشقشو ...

من نميگم دختر خوبه پسر بده هر كدوم خوبي هايي دارن منم عاشق پسرامم و دوسشون دارم خونواده شوهرم پسراشون همه كاراي اونارو ميكنن دورشون ميچرخن من ميگم هردو لازمه نه اينكه پسر بده دختر خوبه هر دو بايد باشن

2740
والا ما روز تخمک گذاری هم اقدام کردیم و دختر شد  لعنتی معلوم نیس خدا چه لجی با ما داره

نه دقیق روز تخمک گذاری نه. برای پسر دوروز مونده به تخمک گذاری باید رابطه بزاری تا یک روز بعدش یعنی ۴ روز پشت سر هم. هرچی اسپرم دوروبر تخمک بیشتر باشه شانس پسرزایی بیشتر هرچی اسپرم دوروبر تخمک کمتر باشه شانس دختر زایی بیشتر. طبق نظریه ابوعلی سینا اگه فقط روز تخمک گذاری باشه بچه دختر میشه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
آره کمیته حمایت از دختران زیاندیده جدیدا راه انداختن و از اون ور بوم افتادن 

خوب اينا هم فرقي با پسر دوستاي قديم ندارن! 

خوب تقصيري هم ندارن انقدر سركوب شدن و انقدر از جنسيت بچشون نازاضين ناچارا اين حرفا رو بزنن حالا تاپيكارو نگاه كني همه مينالن ازينكه شوهرم همش به حرف خانوادشه 

واقعا؟؟خدا كنه منم بتونم پسرامو عالي تربيت كنم خدايا كمكم كن پسرامو انسان بار بيارم داداشاي من كه سا ...

شما از نسل دخترای قدیم هستین، الان دیگه دخترا اصلا و ابدا اونطور نیستن

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
2706