2737
2734
عنوان

كيا فقط پسر دارن بياين لطفا

636 بازدید | 62 پست

حالم بده نه شرايط دارم يه دختربيارم دوتا پسر دارم هم اينكه از اينده ميترسم از تنهايي وبي كسي .همش ميترسم افتاده شم و كسي نباشه كنارم شما هم اينطوري هستين؟؟؟واقعا كسي كه دختر نداره بدبخته؟؟تنهاس؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نخیر.

اصلن ب این چیزها نیست که خواهر.

شما پسرهاتو خوب تربیت کنی و قدر والدینشون رو بدوند زمانی ک نیاز داشته باشید حتمن بهتون کمک میکنن

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.

متأسفانه این فکری که تو سرمون کردند 

ولی یادته زمان قدیم هر کی پسر نداشت میگفتن اون بدبخته

الان  هم اینو به ما پسر دارها میگن 

من سه تا پسر دارم 

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

من یه پسر دارم دیگه هم بچه نمیخوام  و با این نظرات هم کلا مخالفم بعد هم تو رو خدا به بچه ها چه پسر چه دختر به چشم عصای دست و همدم پیری نگاه نکنید بچه ها گناه دارند شاید اصلا دلش نخواد پیش ما بمونه 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2740

همه الان میگن دختر میخوای واسه تنهاییات نیار.. 

ولی ما خودمونم دختر بودیم میدونیم چقدر مادرمون تنها بود اگه نبودیم بچه هامونم مثل خودمون

پسر خوبه ولی دختر برای هرخونه ای که بخوانش نیازه

هر که خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش .... 
من یه پسر دارم دیگه هم بچه نمیخوام  و با این نظرات هم کلا مخالفم بعد هم تو رو خدا به بچه ها چه ...

وا يعني چي خوب پدر و مادر چه گناهي دارن غير اونا كيو دارن اگه بچه به داد اونا نرسه چيكار كنن

پسرام تو پيري حموم ببرنم پسرام عوضم كنن اگه افتاده شدم؟؟

خدا نکنه افتاده بشی گلم 

این چه فکریه میکنی 

من اگه دختر هم داشتم و افتاده میشدم اجازه نمی‌دادم دخترام این کارها رو بکنه 

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
چرا

اولا اينكه صدتا مثال نقض ميتونم برات بيارم كه نشون ميده فقط تربيت اون بچه مهمه نه صرفا دختر يا پسر بودن 

در ثاني من بچه اي كه به دنيا ميارم به هيچ وجه به اينكه نگهم داره يا مسئوليتمو به عهده  بگيره فكر نميكنم  من به دنيا آوردم كه زندگي كنه نه اينكه در آينده بار منو به دوش بكشه

وا يعني چي خوب پدر و مادر چه گناهي دارن غير اونا كيو دارن اگه بچه به داد اونا نرسه چيكار كنن

گناهی ندارند خودشون باید به فکر پیری و روز ناتوانی خودشون باشند وگرنه هیچ بچه ای رو نمیتونی مجبور کنی پیشت بمونه 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

من الان باردارم‌م جنینم پسره قصد دارم‌چند سال دیگه که یکم بزرگ شد و حداقل شیش سالش شد دومی‌رو دختر اقدام‌کنم بیارم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2706