2737
2734
عنوان

واقعا شهر غریب خوب نیست❌

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که تو شهر خودمم تنهام چی 

بعد از ازدواجم فقط فقط به چندتا همسایه دل خوش کردم و روزگارمو میگذرونم 

سعی کن کلاس بری یا با همسایه ها تابستون دوست بشی ،درست خوب نیست ولی سر آدم واقعا گرم میشه 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
من شهر غریب ازدواج کردم و خیلییییییییی راضیم خیلییی

از تنهایی لذت میبری؟ تاحالا مریض شدی ؟ زایمان کردی؟ دلت خواسته بچتو یساعت به کسی بسپری ؟ تاحالا شده دلت بخواد در خونه ای به روت باز باشه تو فقط ی چایی بخوری؟ تاحالا شده دلت مهمون سر زده بخواد ک قلبت پر نور کنه؟ شده بخوای خرید کنی کسی نباشه؟ شده تو خیابان ادمارو نگا کنی با مادرشون خواهرشون هستن ؟

2731

دقیقا مثله منی توشهری هستم که باخانوادم ۱۰ ساعت فاصله دارم نه دوستی نه همسایه ای حتی زبونشم بامن فرق داره نه شغلی دارم نه هیچی  تنهایه تنها مابخاطر کارشوهرم اومدیم اینجا ولی اینجاهم ۲ماهه کاربراش نیست همش خونس اگه کارداشت حداقل دلم خوش میشد کار داره ولی کارم نیست هرجارفتیم بیکاری باماست 😭

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙
موافقم مخصوصا تو شهری که مردمش فارسی زبان نیستن فرهنگا عقاید رسم و رسوم همه چی فرق میکنه هیشکیو مث خ ...

براتون پنج تا سوره کوثر میخونم ،میشه برام دعا کنی سلامتیم برگرده هم جسمی وهم روحی   

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
وقتی ت شهر خودت هیچ کس کاری نداری فامیلات سالی ی بارم نمیبنی.چ‌شهر خودت چ شهر غریب فرقی نداره.

ن فرق داره من تو شهر خودمونم ادمی نداشتم ولی حداقل دوتا در به روم باز میشد شهری ک توش بزرگ شده بودم شهری آشنا به خیابون هاش ادماش فرهنگش ....

2740
من ۱۱ سال شهر غریبم هرگزم دلم نمیخواد برم شهر خودم از زندگی اینجا راضی ام

ادما ی چیزی دارن به اسم عادت کردن ... منم بد چند سال عادت کردم اما گاهی ک دلت خالی میشه میفهمی ... البته این بستگی داره به ادمش و جایی ک قبلن زندگی کرده

ببین بستگی داره ، هم به شخصیت خودت ، هم به خانوادت . اونایی که مشکل دارن با خانوادشون یا نگرانن که بقیه دخالت کنن توی زندگیشون یا شهرشون امکانات و محیطش خوب نیست ، توی شهر غریب راحت ترن ولی برای بقیه سخته 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
از تنهایی لذت میبری؟ تاحالا مریض شدی ؟ زایمان کردی؟ دلت خواسته بچتو یساعت به کسی بسپری ؟ تاحالا شده ...

من خانوادم خانواده ای بود ک سالی شاید یبار بریم مسافرت اونم زیارتی

من تو خانواده خودم تنها بودم

الان پدرشوهر مادرشوهرم پایهههههه، با مادرشوهرم رفیق شیشم، یا دائم تو مسافرتیم یا میریم کافه و بیرون و شمال و ....

بچه دار نشدم ولی همسرم پرستار میگیره بشم، مادرشوهرمم کمکمه

مریض بشم هستن بازم

ما اصن خونه نمیمونیم ک تنهایی رو بفهم، با شوهرمم جون دوست بودم اینجا هم مثل رفیقه برام

به مادرمم سر میزنم هروقت بخوام

۶ ساعت راهه

ولی در کل خانواده با خانواده فرق داره، منم قصد ندارم اینحا بمونم همیشه 

2706