2733
2739
عنوان

واقعا شهر غریب خوب نیست❌

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 39 پست
ن فرق داره من تو شهر خودمونم ادمی نداشتم ولی حداقل دوتا در به روم باز میشد شهری ک توش بزرگ شده بودم ...

تازه رفتی؟

ی مدت بگذره عادت میکنی دختر عموم بعد ازدواج رفت تهران ما ترکی م.

میگف خیلی دلتنگ خانوادم میشمم دلم میخاد بیایم شهر خودمون خونه بگیرم اینا ،چن سالی گذشت حتی خونه پدر مادرشم ب زور میاد قشنگ عادت کرده ب اونجااا

بعد ی مدت شهر خودت واست ی جوری میاد انگار از بدو تولد اونجا بودی‌.

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه رفتی؟ ی مدت بگذره عادت میکنی دختر عموم بعد ازدواج رفت تهران ما ترکی م. میگف خیلی دلتنگ خانواد ...

عادت ک بله کردم اما یادت باش ادما یجا ها دلشون خالی میشه راستش بخوای به مردن ک فکر میکنم بیشتر قلبم میگیره اصلاا دوست ندارم اینجام بمیرم

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

2731
عادت ک بله کردم اما یادت باش ادما یجا ها دلشون خالی میشه راستش بخوای به مردن ک فکر میکنم بیشتر قلبم ...

ب این چیزا فکر نکن.چ حرفیه دختر.

چن سالته ک راجب مرگ حرف میزنی  شاید شرایط اوضاع ی جوری شد بعدها اومدی شهر خودتون خونه گرفتین.با همسرت صحبت کن اگ خیلی راجب این مسئله ناراحتی

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
ادما ی چیزی دارن به اسم عادت کردن ... منم بد چند سال عادت کردم اما گاهی ک دلت خالی میشه میفهمی ... ا ...

من خوانواده ی جالبی ندارم که دلم براشون تنگ بشه

منم اجتماعی ام

دوستای زیادی اینجا دارم ‌

2740
ممنونم چشم میخونم حتما 

ممنونم

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.