2733
2734

شنبه میخوام بعد از کار ب همسرم بگم منو برسونه اونجا 

چون دخترداییم از خانوادش دوره و نزدیک منه 

میگه اعصابم خیلی خورده دخترم ساکت نمیشه همش گریه نیکنه نمیدونم چشه الانم از بیمارستان مرخص کردن بچرو چون تب داشت و بچه اولشه 

البته منم چهار سال از دخترداییم کوچیکترم ولی میخوام هم بهش سر بزنم هم خونه زندگیشو مرتب کنم 

گناداره میگه نمیتونم ب زندگیم برسم همه چیم بهم ریخته غذا وقت نمیکنم درست کنم 

بنظرتون باخودم براش غذا ببرم؟ اگه اره..چی ببرم؟

آره پیتزا ببر😁😆😅

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چه مهربونی ❤️😘

یکم غذا بپز ببر براش یکمم خوراکی ببر

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

بخدا مردم شانس دارن من نه خواهر دارم نه فامیل شانس آوردم از هیمنه مادر شوهرم برمیگرده  بهم میگه بی کس

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

خوش به حال دختر داییت که تو اینقدر مهربونی.

حتمابرو خودم بچه کوچیک دارم واقعااااا سخته ولله

غذا واسش چلوگوشت بپز و ببر. چون برای زائو خوبه

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

اگه بتونی چند نوع غذا بپزی براش حالا یا خونه خودت یا خونه خودش 

فریز کنی براش 

خیلیییی خوب میشه

من یادمه چقد اذیت بودم سر بچه اولم

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30