2733
2734

تو چقدر خوبی انشالله از خدا هرچی میخوای بهت بده

فقط 45 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه وضعش خوبه برو همون خونه خودش هرچی میخوادبراش بپز خونه زندگیشم مرتب کن

مامانم گف ی چیز ساده درست کن با خودت ببر بگو شاممو باخودم اوردم ک اذیت نشه یا معذب نشه برا شام 

اگه هم دیدم یخچالش پره براش غذا میپزم اونجا 

من ماکارونی صدفی و خیلی خوشمزه درست میکنم گفتم اینو درست کنم ببرم ک دیگه خودش نگران شامم نباشه بگم خ ...

به به چه عالی🌸

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2740
من ماکارونی صدفی و خیلی خوشمزه درست میکنم گفتم اینو درست کنم ببرم ک دیگه خودش نگران شامم نباشه بگم خ ...

عزیزم ماکارونی براش خوب نیست

آبگوشت بدون نخود

ماهی

کاچی

اینا خوبه براش

سوپ ماکارونی هم خوبه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شامی فک نکنم برا شیرده خوبه آخه

مادر شوهرم برا من یا گوشت گوسفند میپخت بدون رب و ادویه فقط پیاز میزد من از اب گوشت میخوردم ،یا شامی میپخت سوپ میداد بعدش شامی میگفت ضعف نکنی،یا بوقلمون چرخ کرده با زیره و زردچوبه و نمک سرخ میکرد و یکم اب میریخت میپخت من دوست داشتم

برو صفا ب خونه زندگیش بده غذا ببر بچشم کمی بگیر اون استراحت کنه خدا خیرت بده واقعا کار بزرگی میکنی

آره حقیقتا ناراحت شدم وقتی ازخالم شنیدم اینطور میگه 

گفتم فردا برم ولی جمعس همسرم چون سرکار نمیره و منم همیشه شاغلم فقط جمعه ها پیشش هستم سختمه ولش کنم براهمین گفتم شنبه ک اون سرکاره و عروسی هم دعوتم از ظهر برم پیشش تا شب 

2706