2733
2739
عنوان

دهه ۸۰ ای داریم ک تاحالا ر... نداشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 74 پست

سلام بله اینجانب متولد اردیبهشت ۸۳ 

واقعا رل نداشتم ینی رل واقعی که برم توی واقعیت ببینمش دلیل هم زیاد دارم بابت انتخابم و یکی از بهترین تصمیم های زندگیم بوده و هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده 😎دلیلشم اینه که پسرا بی وفان😖

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2731

این کارا چیه آخه

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

من 

خوشم نمیاد از این کارا

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2740

نداشتم سرم تو درس و مشقم بوده چت کردم با پسر ولی رل نه

الان ۱۸ سالمه دخترعمم هی مسخره ام میکنه ک رل نداشتی تاحالا پس کی قراره رل بزنی و اینا 

با اینکه خودش ۱۴ سالشه و رل داشته به تعداد زیاد 

بله من

۱۸ سالمه نیازی ندیدم تاحالا چه عاطفی چه ... 

خودمو میشناسم که آدم هوسی نیستم و واقعا عاشق میشم و اگه طرف مقابل آدم نباشه خورد میشم  و دلم میشکنه خودمو دوست دارم و دلمو به موقع اش به آدم لایق میدم

یجورایی ام از دلم محافظت میکنم

2706