2733
2734
عنوان

سندرم روده تحریک پذیر و مهاجرت

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 39 پست
۴ سال

پیگیری کردی ببینی درمان داره یا نه؟ من حدود یک ساله ب خاطر کنکورم اینطوری شدم. فقط اون قار و قور شکم رو دارم. از الان بخاطر نشستن سر کلاسا دانشگاه استرس دارم 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دل درد نه ولی شکمم صدا میداد واقعا تو اداره خجالت میکشیدم، از وقتی فقط نون جو دوسر میخورم دیگه شک ...

چه مقدار میخوری؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."
2728
2740

منم همین مشکلو دارم،دکترم رفتم داروهای افسردگی وآرام بخش بهم داده،مصرف نکردم.ولی ب نظرم وقتی ترشی فلفل بغل غذام میخورم بهترم.فک کنم از سردی غذاها این اتفاق میفته.تو خونه دائما عرق کاسنی باید مصرف کنم

اسی جون چند سالته ؟درحال ادامه تحصیلی ؟این بیماری خیلی مریضی مزخرفیه درکنار بدبختیاش متاسفانه مایع آبررویزی  دعا میکنم حتی دشمن آدم هم به این درد دچار نشه ،منم دقیقا مثل شمام  از همه کارهام موندم  زندگی برام دیگه لذت بخش نیست مهمونی و دورهمیا همیشه باید کوفتت بشه 😢😭

بااجازه استارتر 

میشه برای داداشم که الان بیمارستان هست نفری یه دونه امن یجیب بخونید 

خیلی ممنون میشم 

انشالله حاجت روایی همه تون 😢😢😢😢😢😢😢

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً

علت اصلی مشکل شما اختلالات حرکتی در جدار کولون است که بهش می‌گن اختلالات موتیلیتی
که چندتا علت می‌تونه داشته باشه
از یک‌ کولیت عفونی یا اسهالی در سنین پایین
که به اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک جدار کولون آسیب زده و اون رو ضعیف کرده  
علل ناشناخته که باعث همین آسیب شده 
و کسانی که دچار این بیماری میشن غالباً
آب کم می‌خورن 
فیبر کم مصرف می‌کنن
گوشت بیشتر می‌خورن
کلا IBS یک بیماری واحد نیست
مجموعه‌ای از اثرات و علائمیه که با علل مختلف می‌تونه  یک علامت مشترک داشته باشه

در تحقیقاتی نشون داده 
در افراد مضطرب بصورت اسهال و افراد افسرده بصورت یبوست بروز می‌کنه 
البته 100% نیست ولی یکی از علل می‌تونه عصبی هم باشه که بهمین علت بهش می‌گن کولیت عصبی ولی بیشترین یافته اختلالات موتیلیتی بود که عرض کردم
اختلالات حرکتی در جدار کولون 
مثلا می‌گن کولون خصوصا رکتوم فعالیتش کم شده و حرکات دودی رو نمی‌تونه انجام بده و باعث عدم حرکت مواد در روده و ایجاد گاز و یبوست میشه
و برعکس اون‌ یعنی افزایش حرکات باعث اسهال میشه
شما از قرص‌های آمیتیزا یا لینزس استفاده کردید؟
علائم این بیماری بسیار شبیه SIBO است که در خیلی از مواقع با اون اشتباه گرفته میشه
طبق آخرین تحقیقات استفاده از این مکمل‌ها نتایج خیلی خوبی در بهبودی این بیماری نشان داده
ملاتونین،ویتامین‌ب۱،روغن‌نعنا که با اسم گلکارد عرضه میشه و پروبیوتیک پرودایجست.ترکیب این موارد می‌تونه بسیار کمک کنه. و البته مصرف دوزهای بالای ویتامین‌دی که جریان اون مفصله.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
عزیرم میشع درمورد این بیماری یکم بیشتر بگی  منم پهلوم درد میکنه بعضی وقتا  که نه کلیه هس ...

می‌تونه IBS یا SIBO باشه باید بیشتر بررسی بشه 

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2706