2737
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه مرد حق خیانت داره

863 بازدید | 45 پست

جلوی شوهرم میگفت،چون فهمیده من مشکل دارم تو بچه دار شدن،میگفت مرد حق داره ی زن دیگه بگیره یا با زن های دیگه چت کنه و....داره ذهن شوهرمو از الان آماده میکنه،قبلا هم بهم گفته بچه دار نشی شوهرت زن میگیره،سنش هم زیاد نیست خیلی ام جوونه

اینطور وقتا باید چطوری واکنش نشون داد؟

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو خوب شد یه موقعیتی پیش اومد فهمیدم مشکلی ندارین اخه اقاجون رفته یه زن دیگه گرفته مونده بودم چطور بهتون بگم سکته نکنید😕

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2731

بگو پس واسه باباجون آستین بالا بزن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

من در جوابش گفتم ی روز که شوهرت با ی زن اومد خونه گفت این زنمه اونوقت میفهمی،گفت شوهر من هیچوقت چنین کاری نمیکنه🤗دقیقا این شکلی بود قیافش

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
2738
اون وقت دختر داره ؟  شوهرش زنده س ؟

اره دخترش تقریبا هم سن منه و مجرد

شوهرشم زنده س،اتفاقا پیش شوهرش هم میگفت

برای داماداش و همسرش هم همین دیدگاه رو داره؟

من جات بودم میگفتم خاله ما با سبک زندگی حیوانی عادت نداریم؛زندگی فقط جفت گیری نیست که مرد بخواد چندتا چندتا زن بگیره حالا اگه شما زندگی این مدلی میپسندی به عمو میگم بره یه کمکی برات بیاره تو این سن و سال هم اذیت نباشی شما

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
من در جوابش گفتم ی روز که شوهرت با ی زن اومد خونه گفت این زنمه اونوقت میفهمی،گفت شوهر من هیچوقت چنین ...

بگو خیلی ها فکر میکردن شوهرشون همچین کاری نمیکنه ولی جوری خوردن که نفهمیدن چی شد

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

بگو آن توزاییدی تاج و تختت کو حالا چی دارین که میترسی وارث نداشته باشی 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
بگو پسر اینجور اخلاقاش به باباش میره. خوشحالم که پدر نجیب و با شخصیتی داره

واااای کاش اینو اون لحظه میدونستم میگفتمممم

من در جوابش گفتم ی روز که شوهرت با ی زن اومد خونه گفت این زنمه اونوقت میفهمی،گفت شوهر من هیچوقت چنین ...

بگو شوهر منم پسر همین مرد است اگر شوهر تو نمیکنه شوهر منم نمیکنه

2706