2733
2734
عنوان

حالم خوب نیست دلتنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 23 پست
غرور بزار کنار دختر اگه واقعا دوسش داری برو پیشش درسته گوشیش خاموشه ولی اول برو پیش مشاور تا همه چی ...

ارهه همین کارو میخام بکنم با ی مشاور خانواده صحبت کنم با تودش نمیدونم کجا صحبت کنم

بنظر من اشتباهای بزرگی کردید پاشدید رفتید دنبال شکایت و اینا . شما یه ذره فرصت میدید بعد کوش پدراون ...

ارهه خیلی عجله کردیم الان مادرم کوتا نمیاد اصلا میگه ن اونها برنامه ریزهاشو کردن میگم مامان اگه اونجا بود ما رفتیم تو داد بیداد کردی اونها شکایت میکردن میگه اونم از زرنگیشه

هی میگه یاد باهاش دوست بودی گفتم دختر بذار برم ب رئیسش بگم اخراجش کن میگم مامان مگهدچیکار کرد میگه ن من از اول میدونستم با حقه س خیلی از اون بدش می اومد خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ۱۷ اسفند  بقران من وارد نکردم اون ب پدر مادر بردار گفته بود من پام گذاشتم خونه گیر داد ببر ...

خب از کجا میدونی اون ادم درست بهش گفته و از خودش نگفته 

تا هیچیو از خود شوهرت نشنیدی باور نکن 

بنطرم تنها راه اینه باهاش حرف بزنی 

خب از کجا میدونی اون ادم درست بهش گفته و از خودش نگفته  تا هیچیو از خود شوهرت نشنیدی باور نکن& ...

از کجا باهاش حرف بزنم 

پشت گوشی مطمئنم نمیشه بگم بیا ی جا هم نمیاد 

میمونه توی راه خونه و سرکارش 

ک باهاش صحبت کنم 

اونم نمیدونم برم سرکارش عصبی میشه نمیشه نمیدونم 

2728
خب از کجا میدونی اون ادم درست بهش گفته و از خودش نگفته  تا هیچیو از خود شوهرت نشنیدی باور نکن& ...

اون خیلی لج کرده خیلی 

وگرن تا الان ی حرکتی میزد هیچی هیچی 

حتی خانوادش با اینو بردارش و پدرش ریش سفیدن 

هرجا دعوا بشه اینها میرن حل میکنن ولی هیچی ب هیچی 

منم حالم بده از اخبار این روزا 

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙
2738