2737
2734
عنوان

سلام دوستان میخوام واسه شب ۳۵ ام چله یاسین ،ختم انجام بدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 71 پست
سلام عزیزم، ممنون از لطفت. برای حاجت روایی و آرامشت صلوات فرستادم😘😘

مرسی قشنگم لطف داری بهم منم لایق باشم از ته قلبم واسه شفای هرچه زودتر کوچولو نازت دعا میکنم 😍😍😍😍خوشگلم لطفا واسه شرح تاپیکم دعا میکنی کم آوردم

دعا کن حالم خوب شه مرسی

واسه سلامتیت گلم ۳ صلوات فرستادم وقت ختم یاسین هم لایق باشم به یادتم انشاالله شفای عاجلت ،گلم لطفا تونستی واسه شرح تاپیکم دعا کن حال دلم خوب نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شفا

گلم واسه شفای هرچه زودترت ۳صلوات فرستادم و وقت ختم یاسینم لایق باشم به یادتم گلم انشاالله خبر شفات همین زودی ،لطفا اگه میشه واسه شرح تاپیکم دعا کن گلم حال دلم بده

2731
برای مامان شدن من و همه منتظرای نی نی سایت

انشاالله گلم خیلی خیلی زود دامن شما و تمامی منتظرای نی نی سبز شه و حاجت روا باشین از ته دل اگه لایق باشم دعاگو هستم،دوست گلم اگه تونستی واسه شرح تاپیکم دعا میکنی راستش خیلی دلم گرفته و کاریم ازم بر نمیاد

میشه واسه کنکورم  و اینکه اون آدمی که دوسش دارم عاشقم بشه دعا کنی

انشاالله در کنکورت موفق ترین باشی گلم و دعا میکنم اگه لایق باشم ،انشاالله برسی به عشقت و عاشقانه بخوادت و خوشبخت شی باهاش ،خوشگلم لطفا میشه اگه تونستی واسه شرح تاپیکم دعا کنی دلم بد شکسته و دارم اذیت میشم

دعا کن این واحد زیرزمین فروش بره  مام کمی پول بزاریم یه واحد دیگه بگیرم  تو دعا کن خدا ا ...

مررسی خوش قلبم از ته دل شکستم واست دعا میکنم که انشاالله آنچه بشه که دل پاکت میخواد و خبر حاجت روایی بیاری انشاالله،لطفا خوشگلم اگه تونستی واسه شرح تاپیکم دعا کن دلم خیلی گرفته

مرسییی از امام حسین بخواه میده گلم مطمئن باش 

عشق دلمی خیلی خیلی دعاگوتم مهربوتم ،میخوام ازشون البته اگه نگاه کنن بهم و لایق باشم و بهم گوش بدن💔💔💔💔😔

2738
فاطمه ام لطفا برای قبولی ی رشته خوب و داداشم سیگارو بزاره کنار و از فکر اون دختر بیاد بیرون ❤️ حاجت ...

قشنگم چشم لایق باشم حتما حتما دعاگوتم دختر گل انشاالله هرچچچچی از خدا میخوای همون بشه و دلت شاد شاد باشه ،گلم از خدا میخوام بهنرینا سهمت بشه ،لطفا تونستی میشه واسه شرح تاپیکم دعا کنی خیلی بیقراری میکنم خیلی ناامیدم

دعاگوتم عزیزه دلم ان شالله شما رو هم‌ خدا هر چ زودتر  حاجت روات کنه گلم ..من اگه لایق باشم همیش ...

تو لایق ترینی خوش قلب خواهر ،همیشه ب یادتم انشاالله همین روزا بگی حاجات دل پاک و مهربونت روا شده خواهری تو هیمشه در حقم لطف داشتی و به یادتم

میشه برای منو داداشم و ابجیم دعا کنین من(فاطمه) دانشگاهی که میخوام‌قبول بشم محمد امین کارش درست ...

چشم خوشگلم لایق باشم دعاگوی شما عزیزان هستم انشاالله حاجات شما عزیزان تک ب تک روا شه و بیای بگی از حاجت رواییت ،قشنگمم لطفا میشه واسه شرح تاپیکم دعا کنی لطفاااا لطفاااا

دورت بگردم ایشالا تو این ۵ شب باقی مونده حاجتتو بگیری  مرسی که موقع دعا به یادمی ایشالا خدا به ...

فدات شم خوش قللبم همیشه ب یادتم انشاالله همین روزا با خبر حاجت رواییت شادم کنی آبجی گلم ،خوش قلب جام دعاگوتم و خوشحال میشم با دل پاکت واسه شرح تاپیکم دعا کنی دلم گرفته

2706