2737
2739
عنوان

سلام دوستان میخوام واسه شب ۳۵ ام چله یاسین ،ختم انجام بدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 71 پست
@mimsinsara     @zahrar250584     @taranejan     @جانان۷۴ &n ...

به حق امام حسین حاجت رواشی قربون دل پاکت بشم 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@mobina_banoooo    

ممنون از دعوتت عزیزم امیدوارم خیلی زود به کسی که دوستش داری برسی و خوش بخت شی

طوری که از شدت خوشحالی توی پوست خودت نگنجی 

منم همین طور ؛ آمین 

میشه لطفا برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان عج و حاجت رواییم دعا کنی ؟🦩💕
2731
ممنون از دعوتت عزیزم امیدوارم خیلی زود به کسی که دوستش داری برسی و خوش بخت شی طوری که از شدت خوشحال ...

مرررسی آبجی گلم از دعای پر مهر و قشنگت ،با دل شکسته خیلی دعاگوتم خیلی خیلی زیاد انشاالله بیای و خبر حاجت روایی بدی،بازم تونستی با دل پاکت دعام کن

مرررسی آبجی گلم از دعای پر مهر و قشنگت ،با دل شکسته خیلی دعاگوتم خیلی خیلی زیاد انشاالله بیای و خبر ...

مرسی عزیزم 

چشم به شرط لیاقت❤️

میشه لطفا برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان عج و حاجت رواییم دعا کنی ؟🦩💕
@sadat1357     @دختر_قهوه_فروش     @دختری_که_جک_ولش_کرد     @ ...

ممنونم گل بیادم بودین 

امروز نماز حاجت پنج شنبه خوندم برای شما خیلی دعا کردم عزیزم ان شاء الله بزودی دلتون شاد بشه 

خوشبخت ترین بشی عزیزم 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740
به حق امام حسین حاجت رواشی قربون دل پاکت بشم 

فدات شم الهی دل پاکو ک شما دادی قشنگم با دل گرفته که حال بدیم دارم این روزا دعاگوتم کاش کاش حاجاتت روا شه لطفاا دعا کن خوشگلم واسه شرح تاپیکم

دعاگوتم عزیزه دلم ..ان شالله هر نیتو حاجتی داری بهشون برسی...منم دعا کن

خوشگلممم همیشه ب یادتم اگه لایق باشم دعاگوتم خوش قلبم انشاالله بیای و خبرحاجت روایی بدی ،قشنگم دلم خیللی گرفته لطفا واسه شرح تاپیکم دعا کن

خوشگلممم همیشه ب یادتم اگه لایق باشم دعاگوتم خوش قلبم انشاالله بیای و خبرحاجت روایی بدی ،قشنگم دلم خ ...

دعاگوتم عزیزه دلم ان شالله شما رو هم‌ خدا هر چ زودتر  حاجت روات کنه گلم ..من اگه لایق باشم همیشه زیارت عاشورا می خونم ب یادتم 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
فدات شم الهی دل پاکو ک شما دادی قشنگم با دل گرفته که حال بدیم دارم این روزا دعاگوتم کاش کاش حاجاتت ر ...

مرسییی از امام حسین بخواه میده گلم مطمئن باش 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ممنونم گل بیادم بودین  امروز نماز حاجت پنج شنبه خوندم برای شما خیلی دعا کردم عزیزم ان شاء الله ...

خیلی گلی زیبای مهربون خیللی دلت پاکه خوشحالم دعام میکنی مررسی ازت،خیلی خیلی دعاگوتم با دل گرفته خیلی دعات میکنم البته اگه لایق باشم خوشگلم لطفا میشخ دعا کنی ی نشونه مثبت ازش بیاد من دیگ کم اوردم

@آرزوهام3     @دلتنگتم_تاهمیشه     @liana1398     @haniii70 ...

سلام عزیزم، ممنون از لطفت.

برای حاجت روایی و آرامشت صلوات فرستادم😘😘

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
2706