2737
2734

اون روز خیلی دلم گرفته بود.

رفتم بیرون پیاده روی

یک ویدئو کلوپ بود.

یک فیلم کرایه کردم.

وقتی برگشتم  به مادرم گفتم یک فیلم گرفتم بشینیم ببینیم.

مامانم گفت چه جور فیلمی است؟؟

من هم گفتم از آقاهه خواستم بهم فیلم غمگین نده 

اون آقاهه این فیلم را داد گفت نگران نباش آخرش شاد تموم میشه

مامانم گفت: چقدر گفتم با غریبه ها درد و دل نکن

یک فیلم آمریکایی خشن بود پر از صحنه های شلیک و اسلحه

آخرش خوب تموم شد.

اسم فیلم بود

پول حلال مشکلات است.

فقط یه فیلم گرفتین درد دل نکردین ک

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عنوانت. منو یاد این شعر انداخت مامانم گفته ب من دست تو دماغم نکنم جهت شوخی 😁

شیرینی در نیاری شوت نکنی 

ولی من بی ادبم دوست دارم دست تو دماغم بکنم .🤦‍♀️😑

تفففف ک منو یاد سم کودکیم انداختی 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2740

یا این اهنگه افتادم

مامانم گفته بمن دست توودماغم نکنم

گیگیلی درنیارم شوت نکنم😂😂

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
شیرینی در نیاری شوت نکنی  ولی من بی ادبم دوست دارم دست تو دماغم بکنم .🤦‍♀️😑 تفففف ک منو یاد ...

👌🏻👌🏻👌🏻😂😂

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
میفهمم چی میگی ولی متوجه نمیشم 

رو پروفت کراشم کراش

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
فقط یه فیلم گرفتین درد دل نکردین ک

یک بار تو دانشگاه قرار بود ده تا تمرین را من حل کنم

همکلاسیم(الآن همسرم هستن)

اومد گفت تمرین ها را حل کردید؟ ده تایی که با شما بود؟

گفتم نه حقیقت مریض بودم سه تا آمپول هم  زدم نشد

مامانم فهمید

گفت نباید راجع به ک و ن ت با کسی صحبت می کردی

یک بار تو دانشگاه قرار بود ده تا تمرین را من حل کنم همکلاسیم(الآن همسرم هستن) اومد گفت تمرین ها را ...

فکر کنم داری مسخره میکنی ما رو 

گرفتی ما رو🥴

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706