2733
2739

من چند ماهه میرم سرکار و بخاطر اینکه مشکل مالی داره و کامل راه نیافتاده سرایداراش ول کرد رفت.همکارم آدم وسواسی و تمیزی و بعضی از روزا جارو میزد طی می کشید شیشه پاک می کرد .منم میگفتم زشته هم اینکه بزرگتره هم نگه این دختر چرا تمیز نیست اهل نظافت نیست منم‌گاهی جارو میزدم طی می کشیدم شیشه پاک می کردم و چون جفتمون از دستشویی زیاد استفاده می کنیم میشستیمش.حالا بخاطر این نظافت ها بخصوص جلوی نگهبانمون و اینکه رئیسم فهمیده به شدددت احساس حقارت و خشم دارم حتی خودزنی می کنم.چون پدرم وضعش خوبه و اصلا نیاز مالی نداریم و چون شهرمون کوچیکه هم رو میشناسیم.همش میگم واسه چی ثابت کنم من تمیزم اینطوری خودمو حقیر کردم راجب خودمو خانوادم چه فکری می کنن.خدا رئیسمون رو لعنت کنه نمیتونست یه نظافت چی هفته ای یک بار بیاره.خیلی عصبی ام.ببخشید طولانی شد توروخدا راستشو بگید واکنش شما چیه

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگ اونجاروگندبرمیداشت سربلندمیشدی پیش رئیست؟بنظرم اینجوری که بهتره نشان دهنده ی سلیقه وتمیزی توئه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740