2737
2734
ایرادی داری یا همینجوری ؟

نه ایراد ندارم دوست داشتم بینیمو عمل کنم کوچولوتر شه

از بس دیدم کج شدن کلا منصرف شدم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نچرال پلاسم😂این کارا رو بزارین واسه سن بالای ۳۰ 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

مگه عمل خوبه؟ افتخار میکنم به اینکه نچرالم. نقاشی خدا رو چرا باید دست کاری کرد؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2731
2738
متاسفم معذرت میخوام شنا تنها کسی هستین که حسم درست نبوده خودمم همین چند وقت پیش با شوق رفتم ازمایش ...

میشه برای من بگی امسال چه اتفاق مثبتی تو زندگیم رخ میده اگه حس ششمی هستی؟

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
همش وعده سرخرمن که یه روزی نچرال مد میشه پس کی مد میشه ماهم ی خودی نشون بدیم    

نصف؟!تو بگو ۸۰درصدشون خیلی هاتون واقعا زیبا بودن ولی باز طمع زیباترشدن کردن

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
2706