2733
2739
عنوان

نمیخام برم دانشگاه دیگه تروخدا بهم بگید چی میشهه

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه کمکم کنید اطلاع ندارین که اگه نریم چی میشه؟

سه ترم مشروط بشی می‌فرستن کمیسیون و بعدش شرایط رو میسنجن و اگه تشخیص بدن اخراج میکنن 

میتونی کلا ول کنی جواب زنگ و پیاماشونو هم ندی

🔴🔴 کاربر آقا 🔴🔴
2740
سه ترم مشروط بشی می‌فرستن کمیسیون و بعدش شرایط رو میسنجن و اگه تشخیص بدن اخراج میکنن  میتونی ک ...

خب من میخوام کلا جواب ندم ولی شاید یا زمانی دلم خواست برم درس بخونم مثلا بعد ۱ سال😐 اونموقع چکار کنممم

میشه برام یه صلوات بفرستی؟💕🥺
وای من ارزومه برن رشته ریاضی  برای چی میخوای ول کنی  اصلا برای چی رفتی این رشته، چطوری ...

فکر نمی کردم سخت باشه و بشه در حد پاسی خوند ولی باورت میشه زرنگ کلاسمون ۱۳ گرف!

میشه برام یه صلوات بفرستی؟💕🥺
خب من میخوام کلا جواب ندم ولی شاید یا زمانی دلم خواست برم درس بخونم مثلا بعد ۱ سال😐 اونموقع چکار کن ...

خب باید انصراف بدی ، اخراج بشی دیگه نمیتونی تحصیل کنی

به تعداد واحد هایی‌ که تا الان داشتی یه مبلغی واسه تسویه میگیرن ، اگه میخوای انصراف بدی دست دست نکن چون ترم های بالاتر که بری مجموع واحدات و هزینه تسویه حسابت بیشتر میشن

🔴🔴 کاربر آقا 🔴🔴
خب من میخوام کلا جواب ندم ولی شاید یا زمانی دلم خواست برم درس بخونم مثلا بعد ۱ سال😐 اونموقع چکار کن ...

.بری انصراف بدی ک بهتره .فک  کنم انصراف بدی تا یه سال انصرافت رو نگه میدارن چرا از خود دانشگاه نمیپرسی .بنظرم برو مرخصی بگیر فعلا

کاش گاهی نگاهی بکنی مهدی زهرا(س)
2706