2737
2734
خوشا به حالت

ببین واقعا خوشحالی نداره این حد از سر بودن از سر ناراحتی زیاد بهم رسیده وگرنه من آدمی بودم که قیافم واسم خیلی مهم بود الان این اوضاع خیلی غم انگیزه ولی من دیگه توان مقابله باهاش رو ندارم و خودمو کنار کشیدم

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
اینم خوبه اگه قبل از شروع شدن دعوا انتظارشو داشته باشم راحت تر می شه آخه فقط این نی یه وقتایی می زن ...

اگه در مقابلش سکوت کنی یا دم پرش نباشی بازم میزنه؟ کمتر جلو چشمش باش زمانی که خونس برو تو اتاق کمتر ببینه کمتر گیر میده کمترعصبی میشی   مثلا داره بهت زور میگه اگه جلوش وایسی هم فحشت میده هم کتکت میزنه اعصابت خورد میشه روزت خراب میشه چند روز حالت خراب میشه حالا اگه سکوت کنی و به خودت بگی تا چند سال دیگه میرم دانشگاه یا ی ازدواج خوب از شرش خلاص میشم سطح تحملت بالا میره سبک زندگیتو تغییر بده  اول دمپرش نباش در مقابلش سکوت کن گاهی اوقات کوتاه بیا دوم برای ساختن آینده تلاش کن هنر تحصیلات تا میتونی خودت رو دوست داشته باش در حق خودت پدری کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین واقعا خوشحالی نداره این حد از سر بودن از سر ناراحتی زیاد بهم رسیده وگرنه من آدمی بودم که قیافم ...

به هر حال مشکلات زندگی آدما که درست نمی شه این نباشه یه چیز دیگه مهم اینکه بی خیال باشی

حالا نمی شه بری دکتری چیزی برات دارو بنویسه دوباره خوب بشی؟

نمی شه که تا کی خودمو هر روز تو اتاق حبس کنم؟

خب من دانشگاه میرفتم یا مدرسه پدرم هم سر کار میرفت فقط شبا با هم بودیم منو خواهرم میچپیدیم توی اتاق و اصلا بیرون میرفتیم مگه واسه دستشویی غذایی چیزی و با هم حرف میزدیم اتفاقا خیلی خوش می‌گذشت بهمون 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2731
به هر حال مشکلات زندگی آدما که درست نمی شه این نباشه یه چیز دیگه مهم اینکه بی خیال باشی حالا نمی شه ...

هستی عکس برات بذارم؟ 

خب من دانشگاه میرفتم یا مدرسه پدرم هم سر کار میرفت فقط شبا با هم بودیم منو خواهرم میچپیدیم توی اتاق ...

خب متاسفانه بنده تک فرزندم

مامانم شروع می کنه به دادو هوار و بابامم یه بمد فحش می ده

البته ایما مال وقتیه که رو مودش باشه اگه نباشه که متاسفانه باسد کتک بخورم😁🤦🏻‍♀️ کل روزم خونم درس می خونم برای کنکور سال دیگه کنکور دارم

میدونم مثال خوبی نیست اما اگه ی سگ گنده تو کوچه ببینی چکار میکنی میری سر به سرش میزاری گازش میگیری پا رو دمش میزاری بهش پارس میکنی داد میزنی لگدش میزنی  نه هیچ کدوم چون میدونی بهت حمله میکنه خیلی آروم وبا احتیاط از کوچه رد میشی  تو کوچه زندگی چرا برعکس رفتار میکنیم؟

2740
میدونم مثال خوبی نیست اما اگه ی سگ گنده تو کوچه ببینی چکار میکنی میری سر به سرش میزاری گازش میگیری پ ...

آدم عصبی عصبیت می کنه البته که معمولا خیلی هم واکنش نشون نمی دم ولی بازم فایده ای نداره

به مظر من بسیار هم جذابی

پایین رو ببین فقط یه روز اینقدر ریخته الان کامل خالی شده

حتما برو دکتر تو سابقه خوبی داشتی سنتم فکر نمی کنم خیلی زیاد باشه می تونی موهاتو برگردونی

باورت میشه توی همین ماه سه چهار تومن خرج کردم این ریزش تیروئیدیه تا نه ماه طول میکشه 

دفعه اول برام دردناک بود خیلی غصه میخوردم دیگه بعد مدت ها یاد گرفتم باهاش مدارا کنم مثل اینکه من بال ...

عزیزم پیج های haircaresogand 

mastanhair 

be _rahaa رو حتما دنبال کن

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
2706