2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مثلا کار خاصی کردی که دیکه برات مهم نبود؟

نه دیگه دیدم چه غصه بخورم چه نخورم این میریزه دیگه گفتم به جهنم اینقدر بریز تا جونت در بیاد😁

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2728

مقصر خودتی من که از ی جایی تصمیم گرفتم از هر چیزی فقط دفعه اول ناراحت شم مثلا اگه پدرت اولین بار فحش داد ناراحت شو دفعه بعدی تا دهنشو باز کرد تو دلت بگو این فحاش دوباره شروع کرد وفقط صبر کن دهنشو ببنده یواش یواش حتی صداشم نمیشنوی گاهی به خودت میای میبینی کلی فحش داده اما یکیشم نشنیدی 

هیچ جوری فقط کافیه اوایل ادای آدمای بی تفاوت در بیاری خود ب خود تبدیل میشی ب همچین آدمی 

ببین الان سر همین قضیه من ۱۰ دقیقس زل زدم به دیوار و تلاش می کنم گریه نکنم🤦🏻‍♀️امیدوارم این کار آسیبی بهم نزمه

پیشرفت مهمی بوده آفرین بهت

البته یه هفته ای هست بهش رسیدم

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738
ببین الان سر همین قضیه من ۱۰ دقیقس زل زدم به دیوار و تلاش می کنم گریه نکنم🤦🏻‍♀️امیدوارم این کار آس ...

حالا مشکل چیه بگو شاید بتونم راهنماییت کنم 

ببین الان سر همین قضیه من ۱۰ دقیقس زل زدم به دیوار و تلاش می کنم گریه نکنم🤦🏻‍♀️امیدوارم این کار آس ...

اگه میدونی بهت نمیسازه تلاش نکن من که بهتر شدم 

هدف کاهش وزن []وزن اولیه((۶۷)) وزن هدف((۵۰))💙
مقصر خودتی من که از ی جایی تصمیم گرفتم از هر چیزی فقط دفعه اول ناراحت شم مثلا اگه پدرت اولین بار فحش ...

اینم خوبه اگه قبل از شروع شدن دعوا انتظارشو داشته باشم راحت تر می شه

آخه فقط این نی یه وقتایی می زنه و خب این آسیب فیزیکیه رو که نمی تونم سانسور کنم

حالا مشکل چیه بگو شاید بتونم راهنماییت کنم 

بابام حدودا سه ساله بدون هیچ دلیلی تصمیم گرفنه به یه ماشین فحشو کتک تبدیل بشه

نمی دونم چرا

یه چند باریم عین خودش رفتاز کردم به امید اینکه شوکه بشه با خودش بگه "وای این تغییر شگرف بچم به خاطر رفتار مزخرف منه"

ولی خب متاسفانه این اتفاق نیفتاد...جدی مثل خودش بودن انرژی می خواد من ندارم

بابام حدودا سه ساله بدون هیچ دلیلی تصمیم گرفنه به یه ماشین فحشو کتک تبدیل بشه نمی دونم چرا یه چند ...

ببین بابای منم توی این مایه ها بود بعد تا از سر کار برمیگشت من فرار میکردم توی اتاق و سعی می‌کردم کمترین برخورد و حرف رو باهاش داشته باشم و واقعا کمک کننده بود

2706